آغاز ایجاد آلبوم آثار صنایع دستی استان سمنان

آغاز ایجاد آلبوم آثار صنایع دستی استان سمنان

به گزارش خبرگزاری ووکس استان سمنان، سمانه سلطانی پور روز یکشنبه 6 خردادماه 1403 گفت: باهدف ایجاد زمینه معرفی و فروش محصولات صنایع دستی استان سمنان برای هنرمندان و ایجاد سهولت دسترسی و امکان خرید متنوع از محصولات صنایع دستی استان سمنان برای خریداران، تولید محتوا برای تهیه و تدوین آلبوم آثار شاخص صنایع دستی استان سمنان آغاز شد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان افزود: آلبوم آثار صنایع دستی استان سمنان در فاز اول متشکل از صد اثر باکیفیت و دارای شاخصه های هنری، ازجمله آثار دارای ووکس اصالت ملی و ووکس یونسکو است که با عکاسی حرفه ای از آثار و ارایه اطلاعات هر اثر در حال انجام است.

سمانه سلطانی پور گفت: از دیگر مزیت های این طرح می توان به دسته بندی آثار بر اساس سطح کار و درج شناسنامه آثار اشاره نمود.

او افزود: آلبوم آثار صنایع دستی استان سمنان در قالب کتابچه الکترونیک برای استفاده عموم مردم، ظرف یک ماه آینده تولید، تدوین و ارایه خواهد شد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: این معاونت در نظر دارد تا برای رشد و توسعه صنایع دستی استان سمنان، پس از تامین اعتبار، در فازهای بعدی بستر معرفی و بازاریابی تعداد بیشتری از آثار صنایع دستی استان سمنان را با جامع کردن این آلبوم فراهم کند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز ایجاد آلبوم آثار صنایع دستی استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز ایجاد آلبوم آثار صنایع دستی استان سمنان"، کلیک کنید.