«آیت الله رییسی» پایه گذار یک فرهنگ در زمینه خدمات جهادی بود – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

«آیت الله رییسی» پایه گذار یک فرهنگ در زمینه خدمات جهادی بود - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

مهدی نقدی در گفت و گو با خبرنگار ووکس ضمن تسلیت شهادت آیت الله رییسی و همراهانش اظهار کرد: آیت الله رییسی از جنس مردم برای مردم بود و همیشه برای رفع مشکلات ملت پیش قدم بود و برای مردم هیچگاه خسته نمی شد.

وی تصریح کرد: رفع مشکلات مردم و خدمت صادقانه برای مردم و در میان مردم و جهادی عمل کردن در تمامی حوزه ها، برای رییس جمهور شهیدمان از جان خودش با ارزش تر بود.

نقدی گفت: شهید جمهورمان خادم الرضا که به فرموده رهبر معظم انقلاب «خستگی نمی شناخت» و حتی روزهای تعطیل نیز در محروم ترین نقاط کشور برای رفع مشکلات مردم حضور می یافت روش مدیریتی و خدمتی بی نظیری را در این کشور بنا نهاد.

وی با بیان اینکه همه مسوولان و مدیران شهرستان باید با تاسی از شهدای راه خدمت جدی تر و با انگیزه تر از گذشته برای عمل به وظایف خود و تلاش برای رفع مشکلات مردم آماده باشند، افزود: نباید هیچ خلل و نقصانی در مسیر خدمات دهی به مردم صورت گیرد.

نقدی گفت: امروز بیش از آنچه که غمدار و عزادار شهید رییسی باشیم نگران و افسوس می خوریم که یک الگوی کم نظیر خدمت گزاری و یک خدمت گزار صدیق در تراز انقلاب اسلامی را از دست دادیم.

فرماندار شفت با بیان اینکه شهید جمهور همواره مردم را یک اولویت اساسی می دانست، گفت: آیت الله رییسی رییس جمهور محبوب و مردمی ایران اسلامی، پایه گذار یک فرهنگ در زمینه خدمت گزاری خالصانه و جهادی به مردم شدند.

وی تصریح کرد: خدمت رسانی سریع، بی منت و جهادی همواره در دستور کار شهید رییسی و همراهانش قرار داشت و این روحیه به سایر دولتمردان و ارکان مدیریتی دولت و استان ها و شهرستان ها سرایت کرده بود.

نقدی با اشاره به استقبال میلیونی مردم از شهدای خدمت و در راس آنها آیت الله شهید رییسی در مراسم تشییع این شهدا که در تهران برگزار شد، گفت: مردم همواره قدردان خادمان خود بوده و هستند و اوج این قدردانی را این روزها با حضور قدر شناسانه اقشار مختلف جامعه شاهد هستیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: راه شهیدان همچون رجایی و رییسی و سلیمانی ادامه خواهد داشت و برای خدمت به مردم هیچ وقت از تلاش و کوشش دست نخواهیم برداشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«آیت الله رییسی» پایه گذار یک فرهنگ در زمینه خدمات جهادی بود – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«آیت الله رییسی» پایه گذار یک فرهنگ در زمینه خدمات جهادی بود – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.