استقلال هم مثل پرسپولیس معامله کرد

استقلال هم مثل پرسپولیس معامله کرد

آفتاب نیوز :

دیگر دیدن 8 بازی هر هفته در لیگ برتر فوتبال ایران با حضور 16 مربی لب خط کم کم تبدیل به یک آرزو و رویای دست نیافتنی می شود! هر هفته تیم هایی هستند که لب خط سرمربی خود را ندارند و او محروم در بالای سکو ها تلفن به دست نشسته و با استرس بازی های تیمش را دنبال می کند.

این هفته عبدالله ویسی محروم بود. او که تازه همین هفته قبل هدایت فولاد را بر عهده گرفت! اسمار ویرا مربی برزیلی پرسپولیس هم نمی توانست لب خط باشد چرا که بازی قبل اخراج شد. در هفته های قبل هم نمونه ها آنقدر زیاد است که نیازی به مثال نیست. اما عجیب آنجاست که بار دیگر این هفته جواد نکونام اخطار گرفت تا بازی بعدی را از دست بدهد! چطور می شود که یک مربی بزرگ و با تجربه یک اشتباه را در یک فصل چند بار تکرار می کند؟

استقلال بازی مقابل آلومینیوم را برد، اما سرمربی خود را از دست داد، درست مثل بازی هفته قبل که پرسپولیس گل گهر را شکست داد، اما ویرا را از دست داد و بدتر از همه اینکه تمام این مربیان تنها به یک دلیل اخطار می گیرند و محروم می شوند، اعتراض به داوری!

واقعا عجیب است که در فوتبال ما برنده و بازنده هر دو دست به یک عمل می زنند و با اعتراض به داوری کارت می گیرند و بازی بعدی تیمشان را از دست می دهند. کاش یک بار برای همیشه بساط این بدعت زشت برچیده شود، چه با یک محرومیت طولانی یا با یک جریمه سنگین مالی و چه به هر روش دیگر، کجای دنیا مربی یا بازیکن به کار داور کار دارد؟

چرا مربیان ما به این راحتی فرصت همراهی تیمشان را به خاطر اعتراض به داوری هدر می دهند؟ یعنی بود و نبود آن ها لب خط یکی است؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال هم مثل پرسپولیس معامله کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال هم مثل پرسپولیس معامله کرد"، کلیک کنید.