اسیر صهیونیست: می‌توانستم به سر نتانیاهو شلیک کنم

اسیر صهیونیست: می‌توانستم به سر نتانیاهو شلیک کنم

به گزارش ووکس از ووکس، وب‌سایت روزنامه عبری «معاریو» امروز یکشنبه به نقل از اسیر زنی که نیروهای مقاومت فلسطین چند ماه قبل او را آزاد کرده بودند، اعلام کرد، «می‌توانستم به سر نتانیاهو شلیک کنم.»

امروز هزاران تن از ساکنان اراضی اشغالی از شمال تا جنوب این مناطق به مناسبت نهمین ماه از آغاز جنگ در تظاهراتی موسوم به «روز اخلال» شرکت کرده و امضای قراردادی برای بازگرداندن اسرای صهیونیست از غزه، انحلال کابینه رژیم صهیونیستی و برگزاری انتخابات فوری را خواستار شدند.

این اقدامات اعتراضی صبح روز یکشنبه با تظاهرات مقابل منازل وزرا و نمایندگان کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) از ائتلاف حاکم آغاز شد و پس از آن نیز خیابان‌ها و چهارراه‌ها را مسدود کردند.

انتظار می‌رود از امروز به بعد راهپیمایی‌هایی در شهر قدس اشغالی و در تل‌آویو برای بازگرداندن اسرای صهیونیست طی قرارداد تبادل اسرا و نیز درخواست برای برگزاری انتخابات فوری و تغییر کابینه برپا شود.

بیش از ۱۵۰ شرکت حوزه «های‌تک» و چند صندوق سرمایه‌گذاری در اراضی اشغالی نیز اعلام کردند که به کارمندان خود اجازه می‌دهند در این اعتراضات که در سرتاسر اراضی اشغالی برپا می‌شود، شرکت کنند.

به گفته برگزارکنندکان اعتراضات امروز در اراضی اشغالی، خیابان «الشاطی ۲» و خیابان‌های چهارم و ششم در راستای اعمال فشار بر کابینه بنیامین نتانیاهو مسدود شدند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسیر صهیونیست: می‌توانستم به سر نتانیاهو شلیک کنم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسیر صهیونیست: می‌توانستم به سر نتانیاهو شلیک کنم"، کلیک کنید.