افتتاح بیمارستان فوق تخصصی اکباتان همدان پس از 16 سال

افتتاح بیمارستان فوق تخصصی اکباتان همدان پس از 16 سال

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی اکباتان همدان پس از 16 سال، امروز با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد؛ این بیمارستان از سال 1387 کلید خورده بود که امروز رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش ووکس، دکتر بهرام عین اللهی – وزیر بهداشت گفت: قرار بود با حضور رییس جمهور شهید، در همدان بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکباتان را افتتاح کنیم. رییس جمهور تاکید زیادی در درمان کودکان به ویژه کودکان زیر هفت سال داشتند.

وی با بیان اینکه ساخت این پروژه بیمارستانی سال 87 شروع شده و امروز بعد از 16 سال افتتاح می شود، افزود: در آغاز به کار دولت، این بیمارستان 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشت. البته هر چقدر به درصدهای بالاتر ساخت پروژه های بیمارستانی نزدیک می شویم، راه اندازی بیمارستان مشکل تر می شود؛ چراکه باید تجهیزات و وسایل جانبی هم تهیه شود. اما در دولت مردمی این کار انجام گرفت.

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه در دولت مردمی اعتباری بالغ بر1000 میلیارد تومان برای این بیمارستان گذاشته شد، ادامه داد: این بیمارستان دارای تجهیزات کافی و امکانات خوبی است و در 28هزار مترمربع وسعت و 9 طبقه، هشت اتاق عمل، 40 تخت مراقبت ویژه کودکان و جمعا 272 تخت فعال، انواع نیازهای درمانی کودکان را پاسخ می دهد.

وی با اشاره به تخصیص اعتبار 350 میلیارد تومانی در دور اول سفر آیت الله رییسی برای تکمیل این پروژه، گفت: این بیمارستان از چند ماه قبل به صورت آزمایشی فعالیت خود را شروع کرده و از این به بعد با افتتاح رسمی، تعداد بیشتری از بیماران را پذیرا خواهد بود.

عین اللهی گفت: منتظر بودیم افتتاح رسمی این پروژه به دست پربرکت آیت الله رییسی انجام شود اما امروز از جسم ایشان بی بهره هستیم و قطعا روح بلند ایشان ناظر بر اعمال ما است. در مجموع همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند ادامه خدمت را خواهیم داشت.

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افتتاح بیمارستان فوق تخصصی اکباتان همدان پس از 16 سال" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افتتاح بیمارستان فوق تخصصی اکباتان همدان پس از 16 سال"، کلیک کنید.