افزایش حجم تردد در جاده های شمالی کشور/ چالوس یکطرفه شد

افزایش حجم تردد در جاده های شمالی کشور/ چالوس یکطرفه شد

رییس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه 57 میلیون تردد در محورهای کشور طی 24 ساعت گذشته صورت گرفته است، گفت: میزان ترددها در محورهای شمالی نسبت به اوج ترددهای تعطیلات نوروزی افزایش یافته است. 

به گزارش ووکس، سردار سید تیمور حسینی با اشاره به ترددها در محورهای کشور گفت: با توجه به حجم انبوه ترددها در محورهای شمالی کشور و به ویژه محور چالوس، این محور از ساعت 8 صبح امروز، چهارشنبه (22 فروردین) به صورت یک طرفه شده است .

وی ادامه داد: مجموعه ترددها طی 24 ساعت گذشته به ویژه در محور چالوس نسبت به اوج تردد در ایام تعطیلات نوروزی، تقریبا 80 درصد افزایش یافته است. سایر محورهای پر ترافیک کشور با بار پرحجمی مواجه است.

رییس پلیس راهور فراجا افزود: تمام تلاش خود را به کار می گیریم که هم وطنان در تعطیلات عید سعید فطر بتوانند در تمام محورهای کشور و به ویژه محورهای شمالی تردد کنند. امیدواریم شهروندان ایرانی با رعایت تمام ملاحظات و مدیریت سفر بتوانند از تعطیلات پیش رو استفاده کنند.

وی با بیان اینکه بر اساس آخرین اطلاعات سامانه های ترددشمار، 57 میلیون تردد طی 24 ساعت گذشته انجام شده، اظهار کرد: استان ها و محورهای شمالی، فیروزکوه، هرات و آزادراه قزوین ـ رشت نسبت به سایر محورها پرحجم تر هستند.

حسینی ادامه داد: در بزرگراه تهران ـ کرج ـ قزوین، تهران قم و محور امام رضا نیز شاهد تردد پرحجم هستیم.

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش حجم تردد در جاده های شمالی کشور/ چالوس یکطرفه شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش حجم تردد در جاده های شمالی کشور/ چالوس یکطرفه شد"، کلیک کنید.