امیدواریم جلسات باشگاه فولاد در خوزستان برگزار شود – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

امیدواریم جلسات باشگاه فولاد در خوزستان برگزار شود - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ووکس، عبدالکاظم طالقانی شامگاه شنبه در نشست خبری در خصوص بازی های تیم ملاثانی و نداشتن زمین اظهار کرد: سال قبل اکثر بازی های این تیم را در ورزشگاه تختی برگزار کردیم اما به دلیل شرایط گرما، بازی ها باید زیر نور برگزار شود که دکل های نور این ورزشگاه مشکل داشت. قصد داشتیم بازی های این تیم را با رضایت برخی باشگاه ها در زمین های آنها برگزار کنیم که فدراسیون با این درخواست موافقت نکرد.

طالقانی در پاسخ به این سوال که دلیل برگزار نشدن بازی استقلال ملاثانی و فجر در ورزشگاه غدیر چه بود، عنوان کرد: استقلال خوزستان مستاجر ورزشگاه غدیر است و باید رضایت آنها جلب می شد، در ادامه بازی فجر و استقلل ملاثانی برگزار نشد اگرچه حرف استقلال خوزستان حق بود اما در برخی موارد که منفعت استان در میان است باید کوتاه آمد اما در کل متاسفیم که این مسیله پیش امد.

وی ادامه داد: این مسیله در جامعه به گونه دیگری توصیف شد. هر باشگاهی باید مسولیت های خود را به عهده بگیرد و این گونه نیست که اداره کل زمین برای باشگاه تامین کند.

رییس هیات فوتبال استان خوزستان بیان کرد: با ورود استاندار و معاون سیاسی استاندار خوزستان، جلسه ای برگزار شد و قرار بر این شد که بازی های ملاثانی در زمین دیگر باشگاه ها تقسیم شود، که اولین بازی آنها در ورزشگاه شهدای فولاد بود.

طالقانی همچنین گفت: ما باید هواداران و گروه های اجتماعی را متحد کنیم و به دنبال نتیجه گیری های تیم های استان باشیم و نباید بعد از هر باختی از این تیم ها انتقاد کنیم. افرادی که به دنبال تضعیف فوتبال استان هستند باید در گروه ها و فضای مجازی مقابل آنها ایستادگی کرد و مانع از اهداف برخی ها شد.

وی تصریح کرد: چند روز آینده آموزش مربی گری را در استان داریم که برای استان 24 سهمیه گرفتیم.

طالقانی با انتقاد از برخی تیم های فوتبال استان گفت: جلسات هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان امیدواریم در استان خوزستان تشکیل شود و این حق اجتماعی استان است، متاسفاته در برخی باشگاه ها همچون فولاد و نفت آبادان تعدادی از هیات مدیره آنها در تهران هستند و جلسات تصمیم گیری باشگاه ها باید در همان شهر برگزار شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیدواریم جلسات باشگاه فولاد در خوزستان برگزار شود – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیدواریم جلسات باشگاه فولاد در خوزستان برگزار شود – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.