امیر آشتیانی: اهداف جبهه مقاومت یکی پس از دیگری محقق خواهد شد

در پیامی به هنیه؛

امیر آشتیانی: اهداف جبهه مقاومت یکی پس از دیگری محقق خواهد شد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح ایران در پیامی به رییس دفتر سیاسی حماس، شهادت فرزندان وی در حمله نظامیان صهیونیست را تسلیت گفت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ووکس، امیر محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در پیامی به اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس، شهادت فرزندان وی در حمله نظامیان صهیونیست را تسلیت گفت.

متن پیام امیر محمدرضا آشتیانی، به شرح زیر است:

«برادر ارجمند جناب آقای اسماعیل هنیه رییس محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی-حماس
سلام علیکم بما صبرتم

شهادت افتخار آمیز و عروج ملکوتی فرزندان برومند و نوادگان مظلوم جنابعالی را به شما برادر عزیز که با قدرت ایمان خود، جلوه ای کم نظیر از صبر بر مصایب و پایداری در راه آرمان فلسطین را به جهانیان ارایه نمودید و همچنین خانواده صبور هنیه که در تمامی این ایام مظلومانه و مقتدرانه در کنار سایر مردم شریف غزه عزیز تصویری مانا از مقاومت، شرافت و ایمان به وعده الهی را به آزادی خواهان و حق طلبان عالم نشان دادند تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

اطمینان خاطر دارم که جبهه مقاومت و در راس آن مقاومت فلسطین با شهامتی وصف ناپذیر و ایستادگی توام با اقتدار در برابر ظالمان و حامیان آنان همانند گذشته به پیش خواهد رفت و اهداف راهبردی خود را یکی پس از دیگری محقق خواهد ساخت.

از خداوند تبارک و تعالی خواهانیم به حرمت خون پاک این شهیدان عزیز و عظمت مجاهدان سلحشور غزه، به فضل الهی قدس شریف از لوث وجود منحوث این جنایتکاران رها شده و ثبات و امنیت در سرزمین شکوهمند فلسطین و منطقه حاکم گردد.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیر آشتیانی: اهداف جبهه مقاومت یکی پس از دیگری محقق خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیر آشتیانی: اهداف جبهه مقاومت یکی پس از دیگری محقق خواهد شد"، کلیک کنید.