اولویت ما توقف جنگ است

اولویت ما توقف جنگ است

آفتاب نیوز :

اسامه حمدان نماینده جنبش حماس در بیروت شنبه شب در سخنانی با بیان اینکه دشمن صهیونیست به جنایات خود از طریق به گرسنگی کشاندن و تلاش برای نسل کشی مردم غزه ادامه می دهد، تصریح کرد: اولویت مقاومت فلسطین توقف جنگ و پایان دادن به درد و رنج های مردم غزه است.

وی افزود: 120روز است که جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه ملت فلسطین تحت حمایت آمریکا متوقف نشده است. از همان ابتدا اعلام کردیم که از هر طرحی برای توقف جنگ علیه ملت فلسطین استقبال می کنیم.

حمدان ادامه داد: ما همچنین بر ورود کمک های بشردوستانه به غزه و رسیدن به یک توافق عادلانه برای مبادله اسرا تاکید داریم.

عضو ارشد حماس خاطرنشان کرد: از تلاش های مصر و قطر برای رسیدن به توافق برای توقف جنگ تقدیر می کنیم. از مواضع تمامی طرف هایی که بر وحدت ملت فلسطین و حمایت از مقاومت تاکید کردند، قدردانی می کنیم.

اسامه حمدان گفت: نتانیاهو و مقامات نظامی اسراییلی همچنان به دروغگویی به اسراییلی ها ادامه می دهند و شکست از هر طرف آن ها را احاطه کرده است. ما به نتانیاهو می گوییم که وحشی گری و اقدامات نازیستی در مقابل آنچه او و ارتش جنایتکارش مرتکب شده، هیچ است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولویت ما توقف جنگ است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولویت ما توقف جنگ است"، کلیک کنید.