اولین واکنش علیرضا فغانی به فساد در فوتبال ایران و بازداشت خداداد افشاریان

اولین واکنش علیرضا فغانی به فساد در فوتبال ایران و بازداشت خداداد افشاریان

آفتاب‌‌نیوز :

پرونده فساد در فوتبال ایران و بازداشت خداداد افشاریان در ماه‌های اخیر جنجال بزرگی به راه انداخته است. علیرضا فغانی، داور بین‌المللی فوتبال ایران که این روز‌ها در لیگ استرالیا حضور دارد، در گفتگو با ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴ آپارات اسپورت به این موضوع واکنش نشان داد.

او درباره بازداشت خداداد افشاریان گفت: بعضی وقت‌ها عدو سبب خیر می‌شود. ایشان و کمیته‌اش که بعضی از اعضای آن کمک‌داور و مثلا دوستان من بودند، اسم من را از لیست بین‌المللی خط زدند. یک کار بدی که خیلی من را ناراحت کرد این بود که شما اسم من را از لیست بین‌المللی خط زدید، هم‌قسم شدید چیزی تا ۲ هفته نگویید که آب‌ها از آسیاب بیفتد. خدا را شکر آن‌ها من را خط زدند که من شرمنده قولی که دادم که در زمینه بین‌المللی فقط برای ایران سوت زدم نشدم و آن‌ها من را خط زدند و من در استرالیا کارم را دنبال می‌کنم.

فغانی افزود: من خوشحالم این برخورد‌ها صورت می‌گیرد و امیدوارم برخورد درستی صورت بگیرد و مثل بعضی جا‌ها نباشد که بگویند شما فعلا یک مدت در چشم نباش تا بعد در جای دیگر بیایی.

او در پایان گفت: در استرالیا تصمیم می‌گیرند و فردا صبح روی سایت است و کسی هم اعتراضی نمی‌کند. نمی‌دانم اینجا تفکر چیست، ولی هر موقع از افشاریان درباره من می‌پرسند، می‌گوید او برود دنبال زندگی‌اش و خوشحال باشد، من هم الان می‌گویم امیدوارم افشاریان هرجا هست از زندگی‌اش لذت ببرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین واکنش علیرضا فغانی به فساد در فوتبال ایران و بازداشت خداداد افشاریان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین واکنش علیرضا فغانی به فساد در فوتبال ایران و بازداشت خداداد افشاریان"، کلیک کنید.