اکبرپور: مگر نفت آبادان و ملاثانی گوشت قربانی هستند؟

اکبرپور: مگر نفت آبادان و ملاثانی گوشت قربانی هستند؟

ووکس/خوزستان سرمربی تیم فوتبال استقلال آبی پوش ملاثانی گفت: تا چه زمانی قرار است به استقلال ملاثانی و نفت آبادان ظلم شود. مگر این تیم ها گوشت قربانی هستند؟

سیاوش اکبرپور پس از برد مقابل نفت آبادان در جام حذفی و صعود به مرحله بعدی این رقابت ها، اظهارکرد: بازی خوبی بود. پنجره باشگاه ما بسته است و در نقل و انتقالات زمستانه هم چهار پنج بازیکن از تیم ما جدا شدند. به این بازیکنان افتخار می کنم که تمام مسایل تاکتیکی را طبق آنچه خواسته بودم در زمین اجرا کردند.

به گزارش ووکس، وی خطاب به مسیولان استان خوزستان گفت: تا چه زمانی قرار است به استقلال ملاثانی و نفت آبادان ظلم شود. مگر این تیم ها گوشت قربانی هستند؟ دلم برای مردم آبادان می سوزد و اگر بخواهند این تیم را از آن ها بگیرند واقعا بی وجدانی است. دلخوشی مردم آبادان به همین تیم  است. خوزستان پول دار اما  فقیر است. امیدوارم مسیولان کمک کنند و به روزی برگردیم که تیم ملی ژاپن به خوزستان آمد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال آبی پوش ملاثانی گفت: 95 درصد بازیکنان ما خوزستانی و بی ادعا هستند که آینده فوتبال ایران هستند. فوتبال و ورزش رواج جامعه را تغییر می دهد. تا روزی که این جا هستم برای استقلال ملاثانی می جنگم.

وی در پایان نیز بیان کرد: بازیکنان تیم ملی در بازی با قطر درک نکردند که کجا هستند. در 35 دقیقه ابتدایی بازی اصلا بدون برنامه بودیم اما فوتبال است. اما کاش خوب بازی می کردیم و حذف می شدیم.

پایان خبر ووکس 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اکبرپور: مگر نفت آبادان و ملاثانی گوشت قربانی هستند؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اکبرپور: مگر نفت آبادان و ملاثانی گوشت قربانی هستند؟"، کلیک کنید.