بازدید استاندار نجف اشرف از سازمان مدیریت بحران تهران – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

بازدید استاندار نجف اشرف از سازمان مدیریت بحران تهران - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ووکس، استاندار نجف اشرف و هیات همراه ضمن بازدید از سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با سامانه های به کار رفته در مرکز عملیات اضطراری شهر تهران و طرح های این سازمان در حوزه پیشگیری، آمادگی، مشارکت اجتماعی و پدافند غیر عامل آشنا شد.

در این بازدید علی نصیری رییس سازمان به تشریح ساختار تخصصی سازمان، سامانه ها و امکانات مورد استفاده در مرکز عملیات اضطراری پایتخت، مخاطرات شهر تهران و برنامه های سازمان برای مقابله با این مخاطرات پرداخت.

تشریح نحوه فعالیت سامانه هشدار سریع زلزله و سامانه تخمین سیل، اقدامات اجرایی برای رفع خطر در خصوص گودهای شهر تهران، تشریح فعالیت های انجام گرفته در قالب راه اندازی قرارگاه ایمنی کالبدی، فعالیت های انجام گرفته در قالب راه اندازی ستاد مدیریت بحران کرونا در تهران، تشریح فعالیت های انجام گرفته در حوزه آمادگی و عملیات، نحوه فعال سازی EOC و استقرار میدانی در تجمعات انبوه، بازطراحی ماموریت ها و ساختار خانه های دوام مستقر در سرای محلات، پدافند غیرعامل، تشکیل و راه اندازی جلسات هیات اندیشه ورز و کمیته های تخصصی 15 گانه و طرح جامع مدیریت بحران شهر تهران بخشی از موضوعاتی بود که در نشست مشترک با یوسف مکی گناوی استاندار نجف اشرف و هیات همراه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست همچنین مجید باقری معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران به همراه جمعی از مدیران شهردار تهران گزارش از اقدامات شهرداری تهران، سامانه های مورد استفاده و طرح های اجرا شده ارایه داد.

در ادامه استاندار نجف و هیات همراه از بخش های مختلف EOC و خودروی فرماندهی سازمان بازدید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید استاندار نجف اشرف از سازمان مدیریت بحران تهران – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید استاندار نجف اشرف از سازمان مدیریت بحران تهران – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.