بازیکنان ایتالیا بعد از شکست ایران چه گفتند؟ – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

بازیکنان ایتالیا بعد از شکست ایران چه گفتند؟ - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ووکس، مسابقات لیگ ملت های والیبال 2024 آخرین سکوی کسب سهمیه بازی های المپیک پاریس برای تیم ملی والیبال کشورمان و دیگر کشورهای بازمانده از این رقابت ها است که در پایان مرحله مقدماتی این مسابقات براساس رنکینگ تیم های برتر در رده بندی، پنج تیم جواز حضور در بازی های المپیک سال 2024 را کسب خواهند کرد.

مرحله مقدماتی مسابقات گروه مردان از یکم خردادماه با حضور 16 تیم ایران، ایتالیا، آرژانتین، صربستان، کوبا، ژاپن، برزیل، ترکیه، بلغارستان، هلند، آلمان، فرانسه، آمریکا، کانادا، لهستان و اسلوونی پیگیری آغاز شده است و تا سوم تیرماه سال پیگیری می شود.

روبرتو روسو پس از دیدار برابر ایران اظهار کرد: در دیدار برابر ایران در ظاهر به راحتی بردیم اما چندان هم راحت نبود. می دانستیم ایران تیم قدرتمندی است و البته امروز خیلی خوب بازی کردیم.
وی افزود: به خاطر برد برابر ایران بسیار خوشحالم. فردا بایستی مقابل ژاپن بازی کنیم که مسابقه خیلی بزرگی خواهد بود. مطمیناً مقابل این تیم بازی سختی پیش رو داریم البته تمام مسابقات در لیگ ملت ها دشوار است اما به خوبی آماده شدیم تا مثل امروز مقابل ژاپن بازی کنیم.

همچنین الساندرو میشیلیتو بعد پیروزی سه بر صفر ایتالیا مقابل ایران، افزود: از این پیروزی خیلی خوشحالم چون مقابل تیم ایران به پیروزی رسیدیم که همیشه تیم خوب و قدرتمندی است. بازی کردن مقابلشان خیلی سخت است.

وی تصریح کرد: تیم ایران در سرویس و اسپک عملکرد خیلی خوبی دارد. اما فکر می کنم که امروز ایتالیا بهتر بازی کرد. از این بایت خیلی خوشحالم. از حالا به بازی فردا مقابل ژاپن فکر می کنیم چون بازی در مقابلشان خیلی سخت است. اما برای امروز از عملکرد خودم و تیمم خوشحال هستم.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایتالیا درباره بازیکنان جوان تیم ایران، گفت: نسل جدید والیبال ایران خیلی خوب و قدرتمند است. من جلوه را می شناسم اما تلفظ درست اسمش را نمی دانم. او بازیکن خوبی است. ایران همیشه در رده های پایه بسیار قدرتمند است. والیبال ایران قهرمانی های زیادی در رده های سنی به دست آورده است. پس فکر می کنم والیبال ایران خیلی خوب است. همیشه مقابل تیم های ایتالیایی می جنگند تا پیروزی و قهرمانی به دست بیاورند.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 3:30 بامداد روز یکشنبه ششم خرداد در سومین مسابقه خود در این رقابت ها به مصاف کوبا می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازیکنان ایتالیا بعد از شکست ایران چه گفتند؟ – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازیکنان ایتالیا بعد از شکست ایران چه گفتند؟ – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.