بازی مرگبار پسر 12ساله با تفنگ ساچمه ای در شهریار

بازی مرگبار پسر 12ساله با تفنگ ساچمه ای در شهریار

آفتاب نیوز :

صبح امروز پنجشنبه بیست و سوم فروردین ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان امام خمینی(ره) از تماس تلفنی با قاضی محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امورجنایی، مرگ مشکوک پسر نوجوانی را روی تخت اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور بازپرس جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد پسر 12 ساله ای را مشاهده کردند که براثر شلیک گلوله ساچمه ای تفنگ بادی بر سرش به کام مرگ فرو رفته بود؛ بررسی های اولیه نیز نشان می داد که این حادثه مرگبار در شهریار رخ داده است.

در نخستین گام، پدر این پسر نوجوان هدف تحقیق قرار گرفت و به تیم جنایی گفت: در تعطیلات نوروزی به یکی از شهرهای اطراف تهران مسافرت کرده بودیم و در آنجا با درخواست های زیاد پسرم یک تفنگ بادی برایش خریدم؛ روز حادثه فرزندم مشغول بازی کردن با سلاح بود که ناگهان گلوله ساچمه ای شلیک شد و به سرش برخورد کرد؛ ما او را خیلی زود به بیمارستان رساندیم اما اقدامات درمانی فایده ای نداشت و متاسفانه فوت کرد.

با دستور قاضی شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امورجنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازی مرگبار پسر 12ساله با تفنگ ساچمه ای در شهریار" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازی مرگبار پسر 12ساله با تفنگ ساچمه ای در شهریار"، کلیک کنید.