باقری کنی: مسئولیت بحرانی دیگر در منطقه مستقیما متوجه حامیان غربی رژیم صهیونیستی است

باقری کنی: مسئولیت بحرانی دیگر در منطقه مستقیما متوجه حامیان غربی رژیم صهیونیستی است

به گزارش ووکس «علی باقری کنی» در پیامی در شبکه ایکس نوشت: در ۲۴ ساعت گذشته با وزرای امور خارجه عربستان، آلمان، قبرس، روسیه، دبیرکل ملل متحد و نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی و امور امنیتی گفت‌وگو کردم.

جمهوری اسلامی بر این نظر است که آثار فاجعه‌بار گسترش احتمالی تنش و درگیری در منطقه ناشی از رفتار غیرمسئولانه آمریکا و پشتیبانان غربی صهیونیست‌ها است.

امروز آمادگی ملت‌های منطقه و جبهه مقاومت برای مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی بیش از هر زمان دیگری است و مسئولیت بحرانی دیگر مستقیماً متوجه حامیان غربی رژیم است.

پیش از این نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، مستقر در نیویورک نیز با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس هشدار داد حمله گسترده رژیم صهیونیستی به لبنان به یک جنگ تمام عیار تبدیل خواهد شد.

در این پیام آمده است: اگرچه ایران تبلیغات رژیم صهیونیستی مبنی بر قصد حمله به لبنان را جنگ روانی می‌داند اما در صورت دست زدن به یک تهاجم نظامی تمام عیار، جنگی نابودکننده رخ خواهد داد. تمام گزینه‌ها، از جمله مشارکت کامل همه جبهه‌های مقاومت روی میز است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باقری کنی: مسئولیت بحرانی دیگر در منطقه مستقیما متوجه حامیان غربی رژیم صهیونیستی است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باقری کنی: مسئولیت بحرانی دیگر در منطقه مستقیما متوجه حامیان غربی رژیم صهیونیستی است"، کلیک کنید.