با آیفون بازی های پلی استیشن و سگا را اجرا کنید!

به گزارش خبرگزاری ووکس، توسعه دهنده ی شبیه ساز Provenance به iMore گفته که می خواهد این برنامه را در اپ استور منتشر کند؛ اما بازه ی زمانی دقیقی برای انتشار ارایه نکرده است.

Provenance پیش زمینه ای برای بسیاری از شبیه سازهای موجود است و به کاربران گوشی آیفون و اپل تی وی امکان می دهد تا بازی های منتشرشده برای طیف گسترده ای از کنسول های بازی کلاسیک از جمله پلی استیشن 1، گیم کیوب، آتاری 2٬600، Wii و سگا جنسیس را شبیه سازی کنند.

اپل تاکنون شبیه سازهایی را در اپ استور برای اجرای بازی های مدل های قدیمی کنسول نینتندو و Commodore 64 تایید کرده است. به عنوان مثال، شبیه ساز محبوب دلتا اکنون در اپ استور در دسترس قرار دارد و می تواند بازی های منتشرشده برای Game Boy Pocket و Game Boy Color، نینتندو 64 و برخی دیگر را شبیه سازی کند.

با آیفون بازی های پلی استیشن و سگا را اجرا کنید!

این اولین باری است که اجرای بازی های سونی، آتاری و سگا روی آیفون امکان پذیر می شود. Provenance از سال 2016 در حال توسعه بود و درحال حاضر می توان آن را برای آیفون و اپل تی وی در خارج از اپ استور دانلود کرد.

اپل دستورالعمل های بررسی اپلیکیشن های خود را در اواسط فروردین به روزرسانی کرد تا دانلود اپلیکیشن های شبیه ساز کنسول های بازی قدیمی را برای آیفون، مک بوک و آیپد مجاز کند.

اپل پیش تر اعلام کرده بود تا زمانی که برنامه ها فقط بازی های کنسول های قدیمی را شبیه سازی کنند، برای انتشار در اپ استور مجاز خواهند بود. مشخص نیست که آیا اپل کنسول هایی مانند GameCube و Wii را به عنوان «کنسول قدیمی» در نظر خواهد گرفت یا خیر.

براساس حکم یک دادگاه در آمریکا، شبیه سازهای بازی قانونی هستند؛ اما دانلود رام های دارای کپی رایت معمولاً خلاف قانون در آن کشور است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با آیفون بازی های پلی استیشن و سگا را اجرا کنید!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با آیفون بازی های پلی استیشن و سگا را اجرا کنید!"، کلیک کنید.