بررسی دستورالعمل اوقات فراغت دانش آموزان بعد از چندین سال

بررسی دستورالعمل اوقات فراغت دانش آموزان بعد از چندین سال

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش ضمن بیان اینکه سند تحول معاونت پرورشی در ستاد تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است گفت: دستورالعمل اوقات فراغت دانش آموزان نیز بعد از چندین سال در حال بررسی است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین پورثانی در گفت وبا ووکس، با بیان اینکه مسایل تربیتی در اولویت برنامه های آیت الله رییسی قرار داشت گفت: در دولت ایشان بعد از 15 سال، مربی امور تربیتی در وزارت آموزش و پرورش با قانون ماده 28 دانشگاه فرهنگیان جذب و استخدام شد.

وی با بیان اینکه دستورالعمل اوقات فراغت دانش آموزان بعد از چندین سال در ستاد راهبری سند تحول در حال بررسی است افزود: سند تحول معاونت پرورشی در ستاد تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اردوگاه های دانش آموزی در ستادی ذیل معاونت اول ریاست جمهوری مورد مداقه و بررسی قرار دارد ادامه داد: با توجه به دستور شخص رییس جمهور نسبت به تجهیز اردوگاه ها تا کنون 40 تا 50 اردوگاه به وسایل بازی اردوی روزانه تجهیز شده است.

حجت الاسلام والمسلمین پورثانی با بیان اینکه بسیاری از کارهای انجام شده در دوره آیت الله رییسی برای یک دولت کافی بود گفت: اردوگاه آشوراده گلستان که به نام اردوگاه شهید رییسی نامگذاری شد، رییس جمهور شهید  سفر استانی خود را از این اردوگاه شروع کردند که نشان از توجه ایشان به مسایل تربیتی دارد.

وی با بیان اینکه نگاه به آموزش و پرورش و مدرسه یک نگاه بنیادین، آینده ساز و تمدن ساز است افزود: انتظاری که از رییس جمهور آینده داریم این است که به دستورات مقام معظم رهبری درباره آموزش و پرورش توجه کند، زیرا دستورات ایشان در حمایت از مسایل تربیتی و آموزش و پرورش فصل الخطاب امور است.

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بررسی دستورالعمل اوقات فراغت دانش آموزان بعد از چندین سال" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بررسی دستورالعمل اوقات فراغت دانش آموزان بعد از چندین سال"، کلیک کنید.