برگزاری مراسم بزرگداشت کیومرث پوراحمد در خانه سینما

برگزاری مراسم بزرگداشت کیومرث پوراحمد در خانه سینما

مراسم بزرگداشت و اولین سالگرد زنده یاد کیومرث پوراحمد در خانه سینما برگزار خواهد شد

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ووکس، شانزدهم فروردین ماه نخستین سالروز درگذشت زنده یاد کیومرث پوراحمد کارگردان مهم و تاثیرگذار سینمای ایران بود. به همین مناسبت مراسم بزرگداشت و یادبود این هنرمند در خانه سینما برگزار خواهد شد. زمان برگزاری این مراسم روز چهارشنبه 29 فروردین ماه ساعت 16:30 در سالن سیف الله داد است.

در این مراسم عباس یاری، ابوالحسن داوودی، محسن امیریوسفی و مازیار فکری ارشاد درباره ی سینمای کیومرث پوراحمد و میراث او برای سینمای ایران سخن خواهند گفت.

این مراسم به همت کمیته فرهنگی انجمن نویسندگان و منتقدان سینمای ایران و همکاری انجمن کارگردانان سینمای ایران تدارک دیده شده و ورود برای عموم آزاد و رایگان است.

گفتنی است با توجه به همزمانی سالروز درگذشت زنده یاد پوراحمد با ماه مبارک رمضان، زمان برگزاری این بزرگداشت به تاریخ یاد شده منتقل شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری مراسم بزرگداشت کیومرث پوراحمد در خانه سینما" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری مراسم بزرگداشت کیومرث پوراحمد در خانه سینما"، کلیک کنید.