بن گویر با دنده های شکسته مرخص شد

بن گویر با دنده های شکسته مرخص شد

به گزارش ووکس، «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی که روز جمعه دچار سانحه رانندگی شده بود، امروز با سه دنده شکسته از بیمارستان خارج شد.

روزنامه عبری «تایمز اسراییل» گزارش داد این مقام صهیونیست در پی گذشتن از چراغ قرمز، تصادف کرد و دچار شکستگی در ناحیه دنده شد.

بر اساس گزارش ها، بن گویر و دخترش که در این سانحه در خودرو حضور داشت، کمربند ایمنی نداشتند. در تصاویری که از این حادثه منتشر شده، خودروی وزیر صهیونیست پس از عبور از چراغ قرمز در مسیر حرکت خودروی دیگری قرار گرفته و آسیب می بیند.

به گزارش ووکس، در گزارش رسانه عبری آمده است: «دفتر بن گویر عبور او از چراغ قرمز را تایید نکرده، اما اعلام کرده است که این کار در بعضی مواقع لازم است، زیرا بن گویر یکی از تهدیدشده ترین وزرای کابینه اسراییل است. با این حال، شواهد نشان نمی دهد که او در زمان وقوع تصادف در معرض تهدید قرار داشته باشد.»

فردی که خودرویش به خودروی بن گویر برخورد کرده، می گوید بلافاصله پس از حادثه محافظان وزیر صهیونیست اسلحه های خود را به سوی او نشانه رفتند و مدتی طول کشید تا این فرد به آن ها اثبات کند یهودی است و قصد سوءقصد به جان بن گویر را ندارد.

پدر این فرد هم به رسانه ها گفت وقتی به صحنه تصادف رسیده، دیده است که بن گویر به بیمارستان منتقل شده، اما فرزند او هنوز در ماشین بوده و کسی به کمک او نرفته است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بن گویر با دنده های شکسته مرخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بن گویر با دنده های شکسته مرخص شد"، کلیک کنید.