بیمارستان فوق تخصصی پارس زاهدان به بهره برداری رسید

بیمارستان فوق تخصصی پارس زاهدان به بهره برداری رسید

ووکس/سیستان و بلوچستان بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی 164 تختخوابی پارس زاهدان امروزپنجشنبه با حضور علی اکبر محرابیان وزیر نیرو به بهره برداری رسید.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم گفت: این پروژه بهداشتی و درمانی در مساحت 34 هزار و 805 متر مربع و زیربنای 30 هزار مترمربع با سرمایه گذاری بخش خصوصی و بهره مندی از تسهیلات بانکی در استان ساخته شد.

بتول دانش شهرکی ارزش روز این پروژه مهم درمانی سیستان و بلوچستان را 40 هزار میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این بیمارستان با بهترین امکانات و تجهیزات روز دنیا در راستای توسعه اشتغال پایدار، گسترش توریسم درمانی و افزایش رفاه و جلوگیری از عزیمت شهروندان استان برای درمان های فوق تخصصی به سایر نقاط کشور و نیز تامین نیازهای درمانی کشورهای عمان، افغانستان و پاکستان ساخته شده است.

وی تاکید کرد: سه بخش گردشگری سلامت، تندرستی و درمانی از جمله ظرفیت ها و توانمندی های ارزشمند و بی نظیر سیستان و بلوچستان است که می تواند زمینه ساز جذب توریست و رونق و توسعه منطقه شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری سیستان و بلوچستان گفت: این استان با توجه به موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در همسایگی کشورهای افغانستان، پاکستان، حوزه دریای عمان و وجود ظرفیت ها و زیرساخت های لازم از جمله دانشگاه های علوم پزشکی، بیمارستان های متعدد، مرکز بزرگ چشم پزشکی و از همه مهمتر نیروهای متخصص و فوق تخصص آمادگی جذب توریست در سه بخش گردشگری سلامت را دارد و می تواند دروازه ورودی و خروجی مهمی برای این حوزه باشد.

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیمارستان فوق تخصصی پارس زاهدان به بهره برداری رسید" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیمارستان فوق تخصصی پارس زاهدان به بهره برداری رسید"، کلیک کنید.