تابستان امسال گرم تر از شرایط نرمال خواهد بود

تابستان امسال گرم تر از شرایط نرمال خواهد بود

ووکس/کرمانشاه مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: به نظر می رسد تابستان امسال دمای هوا یک تا دو درجه گرم تر از شرایط نرمال باشد.

محمدعلی زورآوند امروز (12 خرداد ماه) در نشست مدیریت مصرف انرژی استان در فصل تابستان، با اشاره به پیش بینی هوایی گرم تر برای تابستان امسال، اظهار کرد: روز گذشته یک پیک دمایی را در کرمانشاه پشت سر گذاشتیم. 

وی درباره دمای هوای استان در روزهای آینده، گفت: امروز و فردا کمی کاهش دمای هوا را در استان خواهیم داشت، اما پس از آن دوباره با افزایش دما مواجه خواهیم شد.

مدیرکل هواشناسی استان بیان کرد: برآورد می شود در 10 روز آینده، دمای هوای استان از حدود 30 درجه به 35 تا 36 درجه افزایش یابد. 

وی با بیان اینکه گرمای هوا از شرق آسیا به تدریج در حال ورود به غرب آسیاست، افزود: براساس برآوردهای انجام شده تابستان امسال حداقل یک تا دو درجه گرم تر از نرمال خواهد بود، البته در روزهای آینده می توان با دقت بیشتری در این باره اظهار نظر کرد.

پایان خبر ووکس 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تابستان امسال گرم تر از شرایط نرمال خواهد بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تابستان امسال گرم تر از شرایط نرمال خواهد بود"، کلیک کنید.