تبیین انتخاب فرد اصلح و حضور در صحنه انتخابات یک تکلیف است

تبیین انتخاب فرد اصلح و حضور در صحنه انتخابات یک تکلیف است

ووکس/هرمزگان نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: در عرصه انتخابات انسان مکلف به تکلیف می‌شود و باید آن تکلیف را انجام دهد.

نشست بصیرتی طلاب مدرسه علمیه ولیعصر(عج) شهرستان رودان، شامگاه سه‌شنبه ۲۹ خرداد، با حضور حجت‌الاسلام موسی پولادی نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در نماز خانه این مدرسه علمیه برگزار شد.

حجت‌الاسلام پولادی در این نشست اظهار داشت: اولین رسالت ما این است که یأس را از مردم بگیریم، به آنان امید دهیم و وجوب شرکت در انتخابات را به آنان گوشزد کنیم، زیرا همه باید در انتخابات شرکت کنند و وظیفه ما این است که علاوه بر حضور در انتخابات، برای شرکت کردن دیگران هم تلاش کنیم.

وی افزود: در عرصه انتخابات انسان مکلف به تکلیف می‌شود، باید آن تکلیف را انجام بدهد، هرکس در انتخابات یک نقش دارد، برخی کاندیدا می‌شوند و برخی مسئولیت بررسی سوابق نامزدهای انتخاباتی را بر عهده دارند و نقش ما در این انتخابات آن است که اهمیت حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح را تبیین کنیم.

 نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع)، با تأکید بر اهمیت انتخاب فرد اصلح، تصریح کرد: باید در این مسیر فعالیت کرد و مردم را راهنمایی نمود، اکنون زمان حساس راهنمایی و هدایتگری است و باید طبیب دوّار بطبه باشیم و به سراغ مردم رفته و منتظر مردم نمانیم و فردی را که می‌دانیم لایق است، انتخاب کنیم.

پایان خبر ووکس 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تبیین انتخاب فرد اصلح و حضور در صحنه انتخابات یک تکلیف است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تبیین انتخاب فرد اصلح و حضور در صحنه انتخابات یک تکلیف است"، کلیک کنید.