تساوی تلخ یاران سردار آزمون در تیم رم/ لورکوزن به فینال صعود کرد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

تساوی تلخ یاران سردار آزمون در تیم رم/ لورکوزن به فینال صعود کرد - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ووکس، در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا، شامگاه پنجشنبه از ساعت 22:30، دو بازی همزمان برگزار شد که در یکی از آنها در ورزشگاه بی آره نا، تیم های فوتبال بایرلورکوزن آلمان و رم ایتالیا برابر یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با تساوی 2-2 خاتمه یافت تا با توجه به پیروزی 2 بر صفر لورکوزن در خانه حریف، این قهرمان جدید بوندس لیگا باشد که با برتری 4 بر 2 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت راهی دیدار نهایی شوند.

برای این بازی «دانیله دروسی»، سرمربی رم تیمش را با سیستمی تهاجمی و با 3 مهاجم به زمین فرستاد.

سردار آزمون لژیونر ایرانی رم در این دیدار در کنار لوکاکو از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و عملکرد موثری از خود به نمایش گذاشت.

آزمون در دقیقه 42 در پی خطای «جاناتان تاه»، موفق شد یک پنالتی از مدافعان لورکوزش بگیرد تا «لیاندرو پاردس» گل نخست رم را به ثمر برساند.

در دقیقه 66 رم باز هم صاحب یک ضربه پنالتی شد و «لیاندرو پاردس» موفق شد گل دوم را هم برای رم به ثمر برساند تا همه چیز به تساوی کشیده شود.

اما این پایان کار نبود و لورکوزن که نمی خواست رکورد بازی های بدون شکستش شکسته شود توپ و میدان را در اختیار گرفت و در دقیقه 82« جانلوکا مانچینی» به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی 2 بر یک شود.

شاگردان آلونسو هرچدند با این نتیجه راهی فینال می شدند اما باز هم برای گلزنی تلاش کردند و «جوزپ استانیشیچ» در دقیقه 7+90 یک بار دیگر دروازه رم را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود و بایرلورکوزن چهل ونهمین بازی بدون باختش را هم به ثبت برساند.

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی، دیگر نماینده ایتالیا آتالانتا شب درخشانی داشت با نتیجه پر گل 3 بر صفر مارسی را شکست داد تا در مجموع با برتری 4 بر یک به فینال برسد.

سردار آزمون در این بازی در دقیقه 72 جای خود را به «ادواردو بووه» داد. نکته قابل توجه این است که این بازیکن با بایرلورکوزن قرارداد دارد و به طور قرضی در رم بازی می کند و مطابق با قوانین، این حضور لورکوزن در فینال به نام سردار آزمون هم ثبت خواهش شد تا علی رغم شکست رم، او به لطف لورکوزن، یک فینال اروپایی به نامش ثبت شود.

به این ترتیب تیم های لورکوزن و آتالانتا در فینال رقابت ها که روز دوم خرداد برگزار می شود به مصاف هم خواهند رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تساوی تلخ یاران سردار آزمون در تیم رم/ لورکوزن به فینال صعود کرد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تساوی تلخ یاران سردار آزمون در تیم رم/ لورکوزن به فینال صعود کرد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.