تفرش با زلزله ۳.۱ لرزید/ثبت دو زلزله ۲.۹ و ۳.۵ در بیرم فارس

تفرش با زلزله ۳.۱ لرزید/ثبت دو زلزله ۲.۹ و ۳.۵ در بیرم فارس

در هفته گذشته تفرش استان مرکزی با زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳.۱ لرزید و در بیرم استان فارس بعد از یک زلزله به بزرگای ۲.۹، زمین‌لرزه دیگری به بزرگای ۳.۵ به ثبت رسید.

به گزارش ووکس، هفته گذشته در دهدشت استان کهگیلویه و بویراحمد زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳ ، در تفرش استان مرکزی زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳.۱ و در بیرم استان فارس زلزله‌های ۲.۹ و ۳.۵ رخ داد.

جزئیات زلزله‌های هفته گذشته به این شرح است:

شنبه ۲ تیر

در شوئیسه استان کردستان زلزله ۲.۷،در بندر لنگه استان هرمزگان زلزله ۲.۹، و در ایذه استان خوزستان زلزله ۲.۹ به ثبت رسید.

یکشنبه ۳ تیر

در شوئیسه استان کردستان زلزله ۲.۵، در بشرویه استان خراسان جنوبی زلزله ۲.۸ و در جزیره هندورابی استان هرمزگان زلزله ۲.۶ رخ داد.

دوشنبه ۴ تیر

تفرش استان مرکزی با زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳.۱ در عمق ۱۰ کیلومتری لرزید و کانون این رخداد لرزه ای در ۱۸ کیلومتری تفرش، ۳۰ کیلومتری ساوه استان مرکزی و ۳۳ کیلومتری دستجرد استان قم بوده است.

در کاشمر استان خراسان رضوی زلزله ۲.۶، در مهران استان ایلام زلزله ۲.۹، در وحدتیه استان بوشهر زلزله ۲.۵ و در مشراگه استان خوزستان زلزله‌های ۲.۷ و ۲.۹ به ثبت رسید.

سه‌شنبه ۵ تیر

در قصرشیرین استان کرمان زلزله ۲.۷ رخ داد.

چهارشنبه ۶ تیر

در آبگرم استان قزوین زلزله ۲.۵ به وقوع پیوست.

در دهدشت استان کهگیلویه و بویراحمد زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳ در عمق ۸ کیلومتری رخ داد و رومرکز این رخداد لرزه‌ای در ۱۶ کیلومتری دهدشت و ۲۸ کیلومتری لنده استان کهگیلویه وبویر احمد و ۲۲ کیلومتری بهبهان استان خوزستان بود.

پنج شنبه ۷ تیر

در صوفیان استان آذربایجان شرقی زلزله ۲.۷ و در زهکلوت استان کرمان زلزله ۲.۸ به ثبت رسید.

در بیرم استان فارس بعد از یک زلزله به بزرگای ۲.۹ زمین‌لرزه دیگر به بزرگای ۳.۵ در عمق ۱۸ کیلومتری رخ داد و رومرکز آن در۷ کیلومتری بیرم، ۲۰ کیلومتری اشکنان و ۲۳ کیلومتری اهل این استان گزارش شد.

جمعه

زمین‌لرزه‌ای با قدرت ۴.۸ در عمق ۱۰ کیلومتری زمین به وقوع پیوست که رومرکز آن در ۴۶ کیلومتری گرمی، ۵۲ کیلومتری عنبران و ۵۳ کیلومتری بیله سوار استان اردبیل بود.

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تفرش با زلزله ۳.۱ لرزید/ثبت دو زلزله ۲.۹ و ۳.۵ در بیرم فارس" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تفرش با زلزله ۳.۱ لرزید/ثبت دو زلزله ۲.۹ و ۳.۵ در بیرم فارس"، کلیک کنید.