تمدید انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 1403 دانشگاه آزاد اسلامی

تمدید انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 1403 دانشگاه آزاد اسلامی

انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 1403 دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 دوشنبه 21 خرداد تمدید شد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ووکس، انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 دوشنبه 21 خرداد تمدید شد. آن دسته ازداوطلبان شرکت کننده درآزمون کارشناسی ارشد سال 1403 که براساس کارنامه صادره ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند، می توانند با استفاده از کددسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

لازم به تاکید است مهلت در نظر گرفته شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

به داوطلبان توصیه می شود، ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته / محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنن.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمدید انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 1403 دانشگاه آزاد اسلامی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمدید انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 1403 دانشگاه آزاد اسلامی"، کلیک کنید.