توجه مسوولان به حل مسایل کشور همچون خونی در بدنه نظام است – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

توجه مسوولان به حل مسایل کشور همچون خونی در بدنه نظام است - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ووکس، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری ظهر سه شنبه در دیدار با مسیولان برگزاری چهارمین همایش ملی کتاب سال بانوان با بیان اینکه پژوهش همچنان مهمان ناخوانده بحث آموزش است، اظهار کرد: این همایش موجب ایجاد انگیزه در بین پژوهشگران حوزه و دانشگاه شده است.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان کرد: آینده نگری و چشم انداز وسیع در فعالیت های پژوهشی موجب برکات می شود، هرچند که محدودیت ها و مضیقه های مالی وجود دارد.

آیت الله حسینی بوشهری ابراز کرد: با همتی بلند به دنبال ایجاد راهکار برای موانع پیش رو باشید و با قدومی استوار و مصمم به راه خود ادامه دهید.

نایب رییس مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: دشمن از عملیات وعده صادق بهت زده است و آنان بیش از پیش به قدرت و عظمت ایران پی برده اند و در تلاش است تا نقاط ضعف را برجسته سازی کند.

امام جمعه قم اذعان کرد: جامعه الزهرا آینده روشنی دارد و فارغ التحصیلان و محصلان آن بسیار ارزشمند هستند.

آیت الله حسینی بوشهری تصریح کرد: خوشبختانه مسوولان اهتمام ویژه ای بر حل مسایل دارند و این موضوع خونی در بدنه نظام اسلامی است.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه دشمن امروز کانون گرم خانواده و بویژه زن را آماج قرار داده است، افزود: حوزه علمیه از چیستی زن و نیازمندی جامعه به آن آگاه است، فلذا شما بایستی متناسب با این موضوع به صورت گسترده تری گام بردارید.

نایب رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: مطالبه گری را دنبال کنید، چراکه رهبر حکیم و فرزانه ما در این خصوص می فرمایند که به جای اینکه منتظر مطالبه بوده و به سختی مطالبات آنها را پاسخ دهیم.

امام جمعه قم خاطرنشان کرد: با ورود بانوان تحصیل کرده و اندیشمند به جوامع و مسایل مرتبط به ایرادات غربی یقیناً دشمن فرصت ایجاد توطیه را نخواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توجه مسوولان به حل مسایل کشور همچون خونی در بدنه نظام است – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توجه مسوولان به حل مسایل کشور همچون خونی در بدنه نظام است – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.