توقیف یک فروند شناور و 4مشک حاوی 500هزار لیتر سوخت قاچاق در میناب – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

توقیف یک فروند شناور و 4مشک حاوی 500هزار لیتر سوخت قاچاق در میناب - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ووکس، مجتبی قهرمانی با اشاره به اجرای طرح ضربتی مبارزه با قاچاق سازمان یافته سوخت و فرآورده های نفتی در سطح استان، اظهار داشت: با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میناب و به منظور جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی، ماموران انتظامی و دریابانی در عملیاتی مشترک از انتقال محموله های بزرگ سوخت قاچاق در سواحل و خورهای این شهرستان مطلع شدند و نسبت به مقابله با عناصر اصلی قاچاق سوخت اقدام کردند.

وی افزود: خوشبختانه با اجرای این عملیات، ماموران پس از گشت زنی در مناطق مورد نظر، موفق به توقیف یک فروند شناور و 4 عدد مشک ماری متعلق به قاچاقچیان شده اند.

قهرمانی تصریح کرد: در جریان بازرسی از شناور مذکور و مشک های ماری توقیفی بیش از 500 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شده است که ارزش تقریبی آن بنابر اعلام کارشناسان بالغ بر 140 میلیارد ریال است.

وی گفت: سوخت های کشف شده طبق روال قانونی با دستور قضایی تحویل شرکت پخش و توزیع فرآورده های نفتی شده و وارد چرخه توزیع قانونی می شود.

رییس کل دادگستری هرمزگان ضمن قدردانی از اقدامات و برنامه ریزی و اولویت بندی فرماندهان و کارکنان فراجا و مرزبانی استان و حمایت اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) که در انجام ماموریت های محوله، مقتدرانه و مجاهدانه تلاش می کنند، با اشاره به اینکه قاچاق سازمان یافته سوخت طی سال های اخیر موجب ضربه سنگین به تولید ملی و اخلال در نظام اقتصادی کشور شده است، تاکید کرد: دستگاه قضایی با تمام توان مانع از فعالیت قاچاقچیان خواهد شد و با مرتکبین اینگونه جرایم قاطعانه برخورد خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقیف یک فروند شناور و 4مشک حاوی 500هزار لیتر سوخت قاچاق در میناب – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقیف یک فروند شناور و 4مشک حاوی 500هزار لیتر سوخت قاچاق در میناب – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.