تولیپس دنبال برندسازی برای ورود به بازار جهانی – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ووکس، این فرصت یعنی همکاری درازمدت صنایع و برندها با شرکت ها و آژانس های بازاریابی و تبلیغات این امکان را به صنایع و تولیدکنندگان می دهد تا به درک و ارزش های مشترک در بازار رسیده و به نتایج مفیدی در روند تولید، فروش و خدمات خود دست بایند.

شرکت ها و صنایع بزرگ جهان سال هاست که تجربه همکاری بلند مدت با متخصصین حوزه بازاریابی و تبلیغات را آزموده و نتایج درخشانی نیز کسب کرده اند اما این تجربه ارزشمند جهانی برای نخستین بار است که در کشور میان دو شرکت خوشنام و خلاق رخ می دهد.

در تاریخ 15 بهمن ماه در هتل پارسیان تهران قرارداد همکاری بلند مدت میان شرکت تولیپس و هلدینگ بازاریابی و تبلیغات مات با حضور اصحاب رسانه منعقد شد تا نگاه درازمدت در تامین منافع مشترک برندها در کشور وارد مرحله نوینی شود.

در ابتدای مراسم دو شرکت با پخش تیزر اختصاصی خود اقدام به معرفی اجمالی خود به اصحاب رسانه کردند تا دستاوردها و دانش و تجربه خود را هرچه بیشتر و بی واسطه به مخاطبان خود و اصحاب رسانه منتقل کنند.

سخنرانی مدیرعامل شرکت تولیپس

مجری مراسم مهدی توتونچی از مجریان باتجربه حوزه صدا و تصویر با خیر مقدم به میهمانان و اصحاب رسانه به ارایه شرح کوتاهی از اهداف این نشست پرداخت و سپس به عنوان سخنران نخست از مدیر عامل تولیپس، آقای علیمحمدی برای سخنرانی دعوت به عمل آوردند.

علیمحمدی با ارایه تاریخچه مختصری از برند ناسیونال ایران و سابقه بیش از پنچاه ساله این برند و همچنین دستاوردهای این برند در صنعت لوازم خانگی به برند تولیپس به عنوان یکی از خوشنام ترین برندها در این عرصه اشاره کرد. ایشان به مراحل مختلف رشد و نوآوری در این شرکت به عنوان واردکننده تکنولوژی اشاره کرده و تلاش این شرکت برای ارایه محصولات به روز به همراه پشتیبانی و خدمات پس از فروش را یکی از اهداف این شرکت دانست.

علیمحمدی، مدیر عامل تولیپس همچنین به نگاه ویژه این شرکت به دانش تخصصی در حوزه بازاریابی و تبلیغات اشاره کرد و همین نگاه را عامل جستجوی این شرکت برای یافتن یک مجموعه حرفه ای برای همکاری دراز مدت در عرصه لوازم خانگی دانست.

مدیر عامل تولیپس انتخاب هلدینگ بازاریابی و تبلیغات مات به عنوان همکار و شریک تجاری را مرحله ای ارزشمند برای رشد و تعالی برند تولیپس دانست و افزود: بی تردید همکاری تولیپش و مات می تواند بر بهروه وری، برندینگ و معرفی هرچه بیشتر این برند به مشتریان خود منجر شود. وی همچنین با اشاره به شعار شرکت تولیپس “حال خوب زندگی”

افزود ما در شرکت تولیپس با ارایه سبد محصولی شامل بیش از پنجاه محصول با کیفیت توانسته ایم به این شعار خود جامه عمل بپوشانیم.

سخنرانی مدیرعامل هلدینگ بازاریابی و تبلیغات مات

سپس مجری برنامه از آقای بهرامی، مدیرعامل هلدینگ مات برای سخنرانی دعوت به عمل آوردند. آقای بهرامی، مدیرعامل هلدینگ بازاریابی و تبلیغات مات با قدردانی از حضور اصحاب رسانه به نقش ارزشمند و مهم آنها به اهمیت دادن به حوزه مارکتینگ و تبلیغات اشاره کرد.

مدیرعامل هلدینگ بازاریابی و تبلیغات مات سپس با اشاره به اینکه شرکت های بزرگ و ارزنده جهان سال هاست چنین تجربه ای را با شرکت های بازاریابی و برندینگ آغاز کرده و در این راه به پیشرفت های چشمگیری رسیده اند، ابراز خرسندی کرد که این اتفاق فرخنده بتواند آغاز راهی طولانی و ماندگار در حوزه بازاریابی و تبلیغات را رقم برند.

بهرامی در ادامه افزود: مات با دارا بودن دانش روز در حوزه تبلیغات، تمامی نیازهای یک برند تجاری در حوزه بازاریابی و تبلیغات را تامین و به شکل شایسته ای پاسخ می دهد و شرکت تولیپس و برند تجاری ناسیونال ایران نمونه بارز این همکاری موثر ودراز مدت است.

در ادامه برنامه از اصحاب رسانه برای مطرح کردن پرسش های خود دعوت به عمل آمد و مدیران دو شرکت به پرسش های خبرنگاران پاسخ دادند.
لازم به ذکر است که اصحاب رسانه با استقبال از چنین نشستی نسبت به ادامه روند امضای چنین تفاهم نامه هایی با دیگر برندها ابراز امیدواری کردند.

تولیپس دنبال برندسازی برای ورود با بازار جهانی

در پایان مراسم دو مدیر عامل با امضای تفاهم نامه و تبادل آن به این همکاری رسمیت بخشیده و نسبت به تداوم این همکاری در طولانی مدت ابراز امیدواری کردند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری ووکس در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تولیپس دنبال برندسازی برای ورود به بازار جهانی – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تولیپس دنبال برندسازی برای ورود به بازار جهانی – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.