حمایت قاطع 500 گروه تبلیغی از نیروی انتظامی و طرح نور – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

حمایت قاطع 500 گروه تبلیغی از نیروی انتظامی و طرح نور - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ووکس، «تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب» با بیش از 500 گروه جهادی تبلیغی و فرهنگی عضو این مجموعه که هزاران نفر از اساتید و فعالین فرهنگی حوزه های علمیه نیز عضو این گروه ها هستند، حمایت قاطع خود را از اقدام اخیر مسوولان فراجا در مقابله با بی حجابی در قالب «طرح نور» اعلام کرد.

متن بیانیه این تشکل به شرح زیر است:

هو الغیور

در طول تاریخ، چه در دوران قبل از اسلام و چه در دوران تمدن درخشان اسلامی، حضور مردان غیور و زنان پاکدامن ایران در عرصۀ اجتماع زبان زد بوده است و در دوران انقلاب اسلامی نیز حضور و موفقیت ملت ما در اکثر عرصه ها با حفظ همین حیا و عفت مایه مباهات مسلمانان جهان شده است.

مع الاسف در برهۀ حساس کنونی، که ملت عزیز ایران با تکیه بر پیشینۀ تاریخی و ارزشهای درخشان اسلامی در حال بازیابی عزت و اقتدار خویش است، دشمنان با شناسایی این برگه برنده تلاش دارند با تضعیف غیرت مردان و عفت زنان، بی حیایی را در جامعه ترویج کنند و با سرگرم وغوطه ور کردن جوانان این مرز و بوم در هرزگی و برهنگی، مانع پیشرفت های روزافزون این کشور شوند؛ در این میان معدود افراد هنجارشکن متاثر از رویکرد دشمن تلاش دارند با شکستن هنجارهای اخلاقی، بی عفتی و بی حجابی را در جامعۀ ایمانی ما نهادینه کنند و راه نفوذ دشمن را باز کنند.

الحمدلله در روزهای اخیر نیروی انتظامی کشور عزیزمان، در راستای انجام وظیفۀ ذاتی خویش با ورود مدبرانه به صحنه و تذکر به هنجارشکنان، مانع گسترش فضای ناشایست شده است؛ امری که مجدداً موجب آغاز هجمه به این نیروی خدوم شده است.

اکنون که رسانه های دشمن برای تخریب وجهۀ نیروی شریف انتظامی خیز برداشته است، “تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب” با بیش از 500 گروه جهادی تبلیغی و فرهنگی عضو این مجموعه _که هزاران نفر از اساتید و فعالین فرهنگی حوزه های علمیه نیز عضو این گروه ها هستند_ حمایت قاطع خود را از اقدامات مسیولان محترم فراجا در «طرح نور» اعلام میکند.

این تشکل با اهتمام بیش از پیش به تبیین موضوع عفاف و حجاب، از مقامات مسیول انتظار دارد، ضمن حمایت از اقدامات فراجا و تسریع در انجام وظایف قانونی و شرعی، برای حفظ بیشتر عفاف و حجاب در جامعه، مانع از سنگ اندازی دشمنان داخلی و خارجی گردند. والعاقبه للمتقین

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمایت قاطع 500 گروه تبلیغی از نیروی انتظامی و طرح نور – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمایت قاطع 500 گروه تبلیغی از نیروی انتظامی و طرح نور – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.