خاطره تلخ یک پرسپولیسی از بازی در قزوین

خاطره تلخ یک پرسپولیسی از بازی در قزوین

به گزارش خبرگزاری ووکس؛ علی نعمتی مدافع تیم پرسپولیس در دیدار مقابل شمس آذر قزوین در دور رفت مسابقات لیگ برتر به چهره مورد انتقاد هواداران تبدیل شد.

در شروع نیمه دوم اشتباه علی نعمتی و تصمیم کوپال ناظمی، یک پنالتی را به تیم سعید دقیقی هدیه کرد. در این صحنه گودرزی روی ریباند پنالتی موفق شد دروازه را باز کند و بازی را به تساوی بکشد. اما این پایان ماجرا نبود و در ادامه علی نعمتی باز هم با یک خطای سهل انگارانه از زمین اخراج شد تا پرسپولیس ده نفره به کار خود ادامه دهد.

همین دو اتفاق و دقایق سختی که بر هوادارن گذشت باعث شد تا پس از پایان دیدار علی نعمتی به شدت مورد انتقاد طرفداران پرسپولیس قرار گرفته و خواستار اخراجش از تیم شوند. اما نعمتی نیز ساعتی پس از مسابقه با انتشار یک متن در صفحه اینستاگرامش از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد.

یحیی گل محمدی سرمربی وقت تیم پرسپولیس نیز پس از این حواشی و مشاهده حجم حملات به علی نعمتی از این مدافع تیمش حمایت کرد و شرایطی به وجود آورد تا او در بازی های آینده به یکی از مهره های موثر در تیم پرسپولیس تبدیل شود.

نکته حایز اهمیت درباره این بازیکن و رویارویی احتمالی دوباره با شمس آذر قزوین اینکه، نعمتی در دیدار آخر پرسپولیس در مصاف با استقلال خوزستان از دقیقه 46 به جای فرشاد فرجی به میدان آمد و در نیمه دوم شرایطی ایجاد کرد که تیم اش همراه با دیگر تعویضی ها بازی سه بر صفر باخته را با نتیجه 4 بر 3 با پیروزی به پایان برسانند.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خاطره تلخ یک پرسپولیسی از بازی در قزوین" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خاطره تلخ یک پرسپولیسی از بازی در قزوین"، کلیک کنید.