خسروی مجری مناظره های انتخاباتی شد

خسروی مجری مناظره های انتخاباتی شد

ستاد انتخابات ریاست جمهوری رسانه ملی، مهدی خسروی گوینده خبر را به عنوان مجری مناظره های انتخاباتی معرفی کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ووکس، سازمان صداوسیما برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پنج مناظره انتخاباتی در روز های 28 و 31 خرداد، همچنین، 1 و 4 و 5 تیر تدارک دیده است که به طور زنده از شبکه های خبر و یک سیما روی آنتن می رود.

مهدی خسروی، مجری و گوینده ووکس اجرای این مناظره ها را در روز های یادشده بر عهده خواهد داشت که چهره ای نام آشنا در رسانه ملی و دارای سابقه طولانی کار در حوزه خبر است.

سازمان صداوسیما تاکنون برای چندین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساختار برنامه سازی مناظره بهره جسته و امسال نیز مناظرات را که از مهم ترین و پرمخاطب ترین برنامه های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزد ها به شمار می رود، با تغییراتی در ساختار و طراحی سوالات و با اجرای مهدی خسروی پخش خواهد کرد.

مجری این دوره برگزاری مناظره های انتخاباتی رسانه ملی، متولد 1356 و دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل است. وی فعالیت حرفه ای خودش را از سال 1378 به عنوان خبرنگار آغاز کرده و عناوینی، چون مدرس گویندگی و اجرای خبر، سردبیر، تهیه کننده، مجری و گوینده خبر را در کارنامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خسروی مجری مناظره های انتخاباتی شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خسروی مجری مناظره های انتخاباتی شد"، کلیک کنید.