خلیج فارس مواج پیش بینی می شود

خلیج فارس مواج پیش بینی می شود

آفتاب نیوز :

طلیعه محمدی اظهار کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که طی ساعاتی از وقت امروز، با افزایش پوشش ابر، وقوع بارش پراکنده باران، رگبار باران، رعدوبرق و وزش تندباد لحظه ای در برخی از نقاط استان و همچنین روی دریا، دور از انتظار نیست.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: از اواخر وقت امشب تا روز دوشنبه هفته آینده، با افزایش سرعت وزش باد های شمالی، خلیج فارس مواج پیش بینی می شود.

وی گفت: طی 2 روز آینده به دلیل وزش باد شدید، در برخی نقاط احتمال خیزش گردوخاک و نفوذ گردوغبار فرامنطقه ای نیز وجود دارد

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: آسمان استان بوشهر امروز صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، وزش باد و در برخی نقاط رگبار پراکنده باران و رعدوبرق، از ظهر به تدریج کاهش ابر و فردا غالباً صاف در برخی ساعات وزش باد شدید و احتمال نفوذ گردوغبار فرامنطقه ای و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد پیش بینی می شود.

وی بیان کرد: جهت وزش باد غالباً جنوب غربی تا شمال غربی با سرعت 8 تا 28 گاهی تا 36 کیلومتر در ساعت و روی دریا از اواخر وقت امشب 16 تا 44 گاهی بیش از 50 کیلومتر در ساعت خواهد بود.

محمدی تصریح کرد: ارتفاع موج دریا 60 تا 120 گاهی 150 سانتی متر و از اواخر وقت امشب به تدریج 90 تا 150 گاهی تا 180 سانتی متر پیش بینی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خلیج فارس مواج پیش بینی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خلیج فارس مواج پیش بینی می شود"، کلیک کنید.