دانشجویان حامی فلسطین رییس مجلس نمایندگان آمریکا را هو کردند+ فیلم

دانشجویان حامی فلسطین رییس مجلس نمایندگان آمریکا را هو کردند+ فیلم

رییس مجلس نمایندگان آمریکا به بهانه افزایش «یهودستیزی» در تجمعات و اعتراضات در دانشگاه کلمبیا حضور یافت و توسط دانشجویان هو شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ووکس، مایک جانسون، جانسون، رییس مجلس نمایندگان آمریکا به بهانه افزایش «یهودستیزی» در تجمعات و اعتراضات در دانشگاه کلمبیا ابتدا به دیدار تعدادی از دانشجویان یهودی این دانشگاه رفت و پس از آن تلاش کرد در جمع معترضان سخنرانی کند اما در این سخنرانی هو شد.

جانسون در سخنرانی خود در دانشگاه کلمبیا مدعی شد که دانشجویان و برخی از اساتید کلمبیا از تروریسم حمایت کرده اند. او با ادبیاتی تند دانشجویان و معترضان را تهدید کرد که اگر به اعتراضات خودشان پایان ندهند، «گارد ملی» برای پایان دادن این تجمعات وارد عمل می شود.

رییس جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا به بهانه «حمایت از تروریسم» در تجمعات حامیان فلسطین در دانشگاه کلمبیا، خواستار پایان دادن به این اعتراضات شد.

دانشگاه های ییل، کلمبیا و برخی از دیگر دانشگاه های آمریکا طی روزهای گذشته صحنه اعتراضات گسترده علیه جنگ غزه و حمایت همه جانبه آمریکا از اسراییل بوده است.

 

 

 

 

این در حالیست که گارد مسلح ایالتی تگزاس روز گذشته با لشگرکشی به محوطه دانشگاه تگزاس آستین، به وسیله گاز اشک آور، هجوم اسب پلیس، دانشجویان حامی فلسطین و معترض به نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه را سرکوب کردند.

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشجویان حامی فلسطین رییس مجلس نمایندگان آمریکا را هو کردند+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشجویان حامی فلسطین رییس مجلس نمایندگان آمریکا را هو کردند+ فیلم"، کلیک کنید.