دعوای دزدان هنگام بازی پاسور، رنگ خون گرفت/ متهمان اتهامشان را قبول نکردند

دعوای دزدان هنگام بازی پاسور، رنگ خون گرفت/ متهمان اتهامشان را قبول نکردند

به گزارش ووکس، پس از آنکه ماموران به محل اعزام شدند و با بررسی های اولیه مشخص شد که پسر 21 ساله به نام بابک هدف گلوله قرار گرفته و کشته شده است.

روزنامه ایران نوشت: بنابراین تحقیقات برای شناسایی عامل قتل در دستور کار ماموران قرار گرفت و پلیس پی برد که عامل قتل پسری به نام شاهرخ است.
یکی از شاهدان درگیری به پلیس گفت: من و دوستانم پاسوربازی می کردیم که به یکباره متوجه شدیم شاهرخ و بابک باهم درگیر شده اند. درگیری آنها هم به این خاطر بود که شاهرخ و دوستش مهران در محله ما سرقت می کردند و بابک به این موضوع اعتراض کرده بود. شاهرخ بعد از درگیری لفظی از آنجا رفت اما دقایقی بعد با یک وانت برگشتند و به بابک شلیک کردند.
این اظهارات از سوی چند شاهد دیگر نیز مورد تایید قرار گرفت.
با این اطلاعات، ماموران مهران را دستگیر کردند اما شواهد نشان می داد شاهرخ بعد از جنایت به ترکیه گریخته است.

دستگیری 3 ماه بعد
در حالی که 3 ماه از قتل گذشته بود ماموران دریافتند شاهرخ به کشور برگشته بنابراین بلافاصله او را دستگیر کردند. هرچند وی منکر جنایت بود اما برای او کیفرخواست صادر شد و پرونده او و مهران برای رسیدگی به شعبه 5 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در دادگاه چه گذشت
در این جلسه وکیل اولیای دم به جایگاه رفت و گفت: اولیای دم حاضر به گذشت هستند و اعلام کرده اند با دریافت دیه از قصاص می گذرند.
سپس شاهرخ به جایگاه رفت و ضمن رد اتهامش عنوان کرد:من شب حادثه در خانه خواب بودم که مهران با من تماس گرفت و گفت بابک در یک درگیری مسلحانه کشته شده است.اما بچه محل های مان ما را عامل جنایت معرفی کرده اند. به همین خاطر ترسیدم و به خانه یکی از بستگانم در رودبار رفتم و بعد هم غیرقانونی به ترکیه گریختم. سه ماه بعد که فکر می کردم آب ها از آسیاب افتاده به کشور بازگشتم اما در مرز دستگیر شدم.
قاضی گفت: چرا غیرقانونی از کشور خارج شدی؟
شاهرخ جواب داد: چون پاسپورت نداشتم.
بعد از آن مهران هم اتهامش را نپذیرفت و گفت: من اصلاً آن شب در درگیری حضور نداشتم.
در ادامه شاهدان یک به یک به جایگاه رفتند و شاهرخ را عامل قتل بابک معرفی کردند.
در پایان جلسه قضات برای صدور رای وارد شور شدند.

23302

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوای دزدان هنگام بازی پاسور، رنگ خون گرفت/ متهمان اتهامشان را قبول نکردند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوای دزدان هنگام بازی پاسور، رنگ خون گرفت/ متهمان اتهامشان را قبول نکردند"، کلیک کنید.