دعوت انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین به مشارکت حداکثری در انتخابات

دعوت انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین به مشارکت حداکثری در انتخابات

به گزارش ووکس بیانیه انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین به مناسبت انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به شرح زیر است: 

 «بسم الله الرحمن الرحیم»

شهادت رییس جمهور مردمی و خدوم جناب آقای دکتر سید ابراهیم رییسی و همراهان گرانقدر ایشان، مردم ایران را داغ دار کرد و دل این ملت بزرگ را سوزاند.

تشییع باشکوه و گسترده این شهیدان بزرگوار، ادای احترام به خادمان ملت و ابراز همدردی با خانواده های آنان بود و  شرکت گسترده آحاد مردم برای انتخاب چهاردهمین رییس جمهور نیز موجب آرامش و اعتلای روح ایشان خواهد شد.

برگزاری انتخابات در هر کشور نماد وجود مردم سالاری و احترام به آرای ملت است. بدون تردید مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به عنوان یک وظیفه ملی، در بُعد داخلی موجب انسجام ملی و تقویت تفاهم میان اقشار جامعه شده و در بعد خارجی، نشانه ثبات، امنیت و استحکام نظام است. برگزاری انتخابات پرشور، ضمن خنثی کردن توطیه های آشکار و پنهان دشمنان، قدرت چانه زنی دستگاه دیپلماسی در مذاکرات سیاسی برای تامین منافع ملی را نیز افزایش خواهد داد.

انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین با تاکید بر ضرورت شرکت حداکثری مردم در انتخابات، متواضعانه از آحاد جامعه به خصوص دانش آموختگان و دانش پژوهان دعوت می کند تا در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری حضور به هم رسانده و در آفرینش حماسه ای ملی سهیم باشند. از دست اندرکاران برگزاری انتخابات نیز انتظار است در اجرای رهنمود چهارگانه رهبر معظم انقلاب، زمینه مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت را فراهم آورده و از رای مردم همچون حق الناس پاسداری نمایند.

انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین به مشارکت حداکثری در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین به مشارکت حداکثری در انتخابات"، کلیک کنید.