«دوگین»: اوکراین نباید وجود داشته باشد

«دوگین»: اوکراین نباید وجود داشته باشد

«الکساندر دوگین» فیلسوف و نظریه پرداز برجسته روسی که برخی از او به عنوان «مغز متفکر پوتین» یاد می کنند، در مصاحبه ای با خبرنگار سرشناس آمریکایی ضمن حمایت بیشتر از عملیات نظامی روسیه گفت که کشور مستقل اوکراین «نباید وجود داشته باشد».

به گزارش ووکس، «تاکر کارلسون» خبرنگار سرشناس آمریکایی که پیشتر هم مصاحبه ای طولانی با «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه داشت، این بار گفت وگو 20 دقیقه ای را با متحد پوتین انجام داده و آن را روی کانال یوتیوب خود منتشر کرده است.

طبق گزارش راشا تودی، «الکساندر دوگین» که از منتقدان سرسخت غرب است، در این مصاحبه علاوه بر حمایت تمام عیارش از عملیات نظامی روسیه در اوکراین، تاکید کرد که کشور مستقل اوکراین «نباید وجود داشته باشد».

آقای کارلسون، دوگین را نویسنده ای توصیف می کند که «درباره ایده های بزرگ می نویسد» و هم چنین ادعا می کند که کتاب های او در سرتاسر ایالات متحده توسط دولت «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا ممنوع شده است و امکان خرید در وبگاه آمازون وجود ندارد.

در قسمتی از این مصاحبه، «مغز متفکر پوتین» استدلال می کند: «ایدیولوژی لیبرال، که از زمان سقوط اتحاد جماهیر شوروی، عملا در غرب بی رقیب شد، منجر به نابودی مفهوم خانواده می شود؛ مفهومی که به نفع فردگرایی، در حال نابودی است. هم چنین پیشرفت طبیعی لیبرالیسم موجب طرد هویت انسانی می شود.»

این نظریه پرداز روس در ادامه می گوید: «فاز بعدی: نیو لیبرالیسم. اکنون در اینجا بحث اکثریت نیست بلکه بحث بر سر حکومت اقلیت هاست. نقش این تفکر در غرب به معنای دموکراسی نیست، بلکه توتالیتاریسم است.»

راشا تودی هم چنین به «داریا دوگینا» دختر این فیلسوف روسی و مفسر سیاسی اشاره می کند که در جریان بمب گذاری در خودروی شخصی اش کشته شد و مقامات روسیه گفتند که این حادثه توسط عاملان اوکراینی طراحی شد. هم چنین چندین رسانه آمریکایی به نقل از منابعی ناشناس گزارش دادند که واشنگتن معتقد است مقامات اوکراینی در این «ترور» دست داشتند.

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«دوگین»: اوکراین نباید وجود داشته باشد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«دوگین»: اوکراین نباید وجود داشته باشد"، کلیک کنید.