دو پینگ پنگ باز اعزامی به رقابت های انتخابی المپیک مشخص شدند

دو پینگ پنگ باز اعزامی به رقابت های انتخابی المپیک مشخص شدند

نیما عالمیان با قهرمانی در مسابقات انتخابی، به همراه نوشاد عالمیان، مسافر رقابت های آسیای میانه و گزینشی المپیک 2024 پاریس شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ووکس، رقابت های انتخابی آقایان تنیس روی میز برای معرفی دومین ملی پوش تنیس روی میز کشورمان جهت اعزام به رقابت های آسیای میانه با حضور 6 بازیکن برتر ایران در آکادمی امیر احتشام زاده تهران برگزار شد.

در پایان این رقابت ها نیما عالمیان با کسب بالاترین امتیاز موفق به پشت سر گذاشتن رقبای خود شد و جواز حضور در بازی های آسیای میانه که حکم انتخابی المپیک 2024 پاریس را دارد را دریافت کرد.

در این مسابقات انتخابی 4 نفر برتر دسته برتر متشکل از حمیدرضا طاهرخانی، مهدی معدن کن، سروش امیری نیا و پویا دلواری که از مرحله نخست به مرحله پایانی راه یافته بودند به همراه نیما عالمیان و امیرحسین هدایی در یک جدول دوره ای با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان نیما عالمیان به عنوان نفر اول در رقابت های آسیای میانه برای کسب سهمیه انفرادی المپیک 2024 پاریس جواز حضور گرفت.

پیش از این نوشاد عالمیان به عنوان نفر اول رنکینگ جهانی کشورمان با نظر کادر فنی برای حضور در مسابقات آسیای میانه انتصاب شده بود.

رقابت های انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه 28 اردیبهشت به میزبانی ازبکستان برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دو پینگ پنگ باز اعزامی به رقابت های انتخابی المپیک مشخص شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دو پینگ پنگ باز اعزامی به رقابت های انتخابی المپیک مشخص شدند"، کلیک کنید.