راه اندازی درمانگاه موقت همزمان با مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

راه اندازی درمانگاه موقت همزمان با مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ووکس، سیدابوالفضل ذاکریان سرپرست شرکت شهر سالم در نشستی با معاونان، مدیران و کارکنان جهت هماهنگی ارایه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب به حاضران در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) داشت، گفت: امسال همچون سنوات گذشته شرکت شهر سالم با راه اندازی درمانگاه موقت و با تجهیزات کامل پزشکی آمادگی کامل برای خدمت به حاضران در مراسم سالگرد بنیانگذار انقلاب اسلامی را دارند.

ذاکریان گفت: درمانگاه موقت شرکت شهر سالم با همه تجهیزات و با حضور تیم کاملی از 50 نفر کادر درمان اعم از پزشکان متخصص و عمومی، پرستار، ماما و تکنسین اورژانس به زایران حرم امام خمینی (ره) خدمات بهداشتی و درمانی ارایه خواهد کرد.

سرپرست شرکت شهر سالم با بیان اینکه این درمانگاه به صورت شبانه روزی از 13 الی 15 خرداد فعال و آمادگی پذیرش هزاران مراجعه کننده را خواهد داشت، افزود: در درمانگاه موقت این شرکت علاوه بر اتاق احیا و داروخانه، تخت های بستری برای مراجعه کنندگان زن و مرد در نظرگرفته شده است.

به گفته ذاکریان، 10 دستگاه آمبولانس به علاوه یک دستگاه موتورلانس شرکت شهر سالم به همراه تیم های فوریت های پزشکی در درمانگاه موقت آماده انجام عملیات خواهند بود. ضمن اینکه با اورژانس تهران و همچنین بیمارستان های مناطق مجاور برای اعزام بیماران به این مراکز هماهنگی صورت گرفته است.

سرپرست شرکت شهر سالم در پایان اظهار کرد: این شرکت در کنار دیگر سازمان ها و شرکت های برگزارکننده سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)، تمام تلاش خود را برای ارایه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب به شرکت کنندگان به کار خواهد گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه اندازی درمانگاه موقت همزمان با مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه اندازی درمانگاه موقت همزمان با مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.