رییسی شهادت فرزندان اسماعیل هنیه را تسلیت گفت

در پیامی؛

رییسی شهادت فرزندان اسماعیل هنیه را تسلیت گفت

رییس جمهور کشورمان در پیامی شهادت فرزندان اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس را تسلیت گفت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ووکس، سیدابراهیم رییسی رییس جمهور به اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی – حماس در پی شهادت فرزندانش تسلیت گفت.

رییسی در پیام خود خطاب به هنیه آورده است: اقدام جنون آمیز رژیم سفاک صهیونیستی در حمله به اردوگاه الشاطی که منجر به شهادت سه تن از فرزندان گرانقدر جنابعالی به همراه سه فرزند دلبند و بی گناه آنان شد، عمیقاً موجب تاثر خاطر اینجانب و آحاد ملت ایران شد. 

در ادامه پیام رییس جمهور آمده است: بی شک این جنایت، خوی وحشیگری و کودک کشی این رژیم را عیان تر کرد و نشان داد برای نجات از باتلاق فروپاشی و پوشاندن عجز و درماندگی و ناکامی در رویارویی با جبهه مقاومت در جنایت علیه بشریت به هیچ اصول انسانی و اخلاقی پایبند نیست. متاسفانه در مقابل چنین جنایات بی سابقه در تاریخ، مدعیان حقوق بشر نه تنها نظاره گر هستند؛ بلکه با سکوت و حمایت های ناجوانمردانه خود، زمینه را برای تکرار اینگونه جنایات فراهم می کنند و قطعا شریک جرم این رژیم منفور هستند.

وی در پایان پیام خود آورده است: اینجانب با کمال تاسف، این مصیبت را به جنابعالی، خانواده محترم و مجاهدان جبهه مقاومت تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند متعال در این روز عزیز، برای این شهیدان علو درجات و برای شما سلامتی و ثبات قدم در مسیر نورانی مقاومت و دفاع از آرمان والای ملت مظلوم فلسطین را مسیلت دارم.

به گزارش ووکس، حازم، امیر و محمد اسماعیل هنیه امروز به همراه سه نوه رییس دفتر سیاسی حماس در منطقه «الشاطی» غزه با حمله پهپادی اشغالگران به شهادت رسیدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییسی شهادت فرزندان اسماعیل هنیه را تسلیت گفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییسی شهادت فرزندان اسماعیل هنیه را تسلیت گفت"، کلیک کنید.