رییس جمهور تجسمی از شهید رجایی بود – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

رییس جمهور تجسمی از شهید رجایی بود - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ووکس، سالار آبنوش منتخب مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور و همراهان او تاکید کرد: رییس جمهور تلاشگر برای مردم، خادم الرضا که برای خادمی مردم سر از پا نمی شناخت، در نهایت هم در مسیر همین خدمت به مردم به شهادت رسید و تایید شد که تجسمی از شهید رجایی بود.

در متن این پیام تسلیت آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فی سَبیلِ اللهِ اَمْواتاً بَلْ اَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

شهادت حضرت آیت الله رییسی رییس جمهور محبوب، دکتر امیر عبداللهیان وزیر انقلابی امور خارجه، آیت الله آل هاشم امام جمعه فقید تبریز و استاندار و دیگر همراهان ایشان در سالروز میلاد مسعود حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام را خدمت مقام معظم رهبری و مردم تسلیت عرض می نمایم.

رییس جمهور تلاشگر برای مردم، خادم الرضا که برای خادمی مردم سر از پا نمی شناخت، در نهایت هم در مسیر همین خدمت به مردم به شهادت رسید و تایید شد که تجسمی از شهید رجایی بود.

این جانب با عرض تسلیت سانحه جان سوز بالگرد، عروج رییس جمهور محبوب و خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رییسی و همراهانش دکتر حسین امیر عبدالهیان وزیر جهادی امور خارجه، حجت الاسلام آل هاشم امام جمعه تبریز، دکتر مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و سایر همراهان را به محضر امام عصر (عج)، رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران تسلیت عرض کرده و به تاسی از امام خامنه اعلام می نمایم مسیر خدمت به مردم ادامه خواهد داشت و با استعانت از خدای متعال و همراهی مردم بزرگوار کوچک ترین خللی در کشور ایجاد نخواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس جمهور تجسمی از شهید رجایی بود – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس جمهور تجسمی از شهید رجایی بود – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.