زنوزی باشد به تراکتور می آیم

زنوزی باشد به تراکتور می آیم

آفتاب نیوز :

سردار آزمون لژیونر با تجربه و کهنه کار فوتبال ایران تا حالا پس از تجربیاتی که در روسیه و آلمان داشت، در تیم آاس رم ایتالیا بازی می کند، گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ورزش سه داشت و در آن درباره شرایطش صحبت کرد. او ابتدا درباره ارتباط خاصش با پایولو دیبالا بازیکن آرژانتینی این تیم گفت: من رابطه ام با هر دوی آن ها خوب است. بازیکنان بزرگ هر موقع یک بازیکن جدید می آید به او کمک می کنند تا به شرایط عادت کنند و جا بیفتند. نه تنها پایولو دیبالا، بلکه همه آن ها بازیکنان بزرگ و خونگرمی هستند که سعی می کنند با بازیکنان جدید خوب رفتار کنند تا عادت کنند.

از طرفی رم مایل به پرداخت 12 میلیون یورو نیست و لورکوزن هم از طرف دیگر، پایین تر از این را قبول نمی کند، آخرش چه می شود؟

آخرش این است که میایم ایران (با خنده)؛ اگر آقای زنوزی باشد باید با او جنگید که بیاییم تراکتور. شوخی می کنم البته!

رم نسبت به جذب تو، تمایل بیشتری نسبت به لورکوزن ندارد؟

من حقیقت با باشگاه و مربی به صورت خصوصی صحبت کردم که الان نمی توانم بگویم. حرف ها حرف های خیلی خوبی بود و اینطور که روزنامه می نویسند، نیست. من خودم حرف هایی را از روزنامه ها می بینم که در باشگاه نمی شنوم. توجه نمی کنم به آنها، چون در رم راضی هستم و از رابطه با مربی خودم راضی هستم.

او ادامه داد: اولویت با باشگاه لورکوزن است و او برای من تعیین و تکلیف خواهد کرد. او می تواند 1 تا 100 میلیون برای من بخواهد و آن چیزی که رم بتواند پرداخت کند هم با مذاکره حل می شود. من رابطه ام با هر دو تیم خوب هست.

جدایی از لورکوزن تو را ناراحت نکرد؟

اصلا از جدایی ناراضی نیستم، چون با ژابی آلونسو مستقیم صحبت کردم و او هم در این مسیله که رک گفتم می خواهم جدا شوم، بسیار خوشحال بود. من در آن زمان اول نیمکت بودم، بعد بازی هم می کردم و نزدیک بود فیکس هم باشم و ژابی می گفت که سردار تو برای ما بازی می کنی، ولی می خواهی جدا شوی؟ این برای ما خیلی عجیب است. او دوست داشت بمانم، اما آنجا راحت نبودم. اگر آنجا بودم کمکی نمی کردم و از نظر روحی، شرایطم خوب نبود.

مشکلاتی هم داشتی که انگار به تو پاس نمی دادند!

اینکه بگوییم پاس نمی دادند یا نمی خواستند کسی در تیم گل بزند، برای خیلی قبل است. از آن زمان گذشته و این اتفاقات را خیلی کمتر دیدم.

نظرت درباره ژابی آلونسو چیست؟

من نمی توانم راجع به ژابی الان نظر بدهم. 2 روز دیگر بازی داریم و باید تمرکز را بر روی این مسیله بگذاریم. تیم رم مهمتر است و مهم این است که ما یک تیم و مربی خوب داریم. ما اعتماد داریم که در آنجا مشکل ساز خواهیم شد.

با مورینیو هم به نظر مشکل داشتی که بازی نمی کردی؟

زمانی که مورینیو هم بود، روزنامه ها می گفتند سردار را نمی خواهد و زمانی هم که رفت این را می گفتند. من قرارداد دارم و باید حرفه ای عمل کنم و کاری به این مسایل نداشته باشم. باید در تمرینات خودم را نشان دهم و قانعش کنم که بازی کنم.

حضور دروسی چگونه بود؟

هر دو مربیان خوبی هستند و تفکرات متفاوتی هم دارند. دروسی اوایل کارش است و نتایج خیلی خوبی گرفته. بچه ها به او اعتماد کردند و او هم به بچه ها اعتماد کرد. چه بازیکن تعویضی که وارد زمین می شود و چه بازیکن ترکیب اصلی که داخل زمین است همه برای تیم می جنگند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زنوزی باشد به تراکتور می آیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زنوزی باشد به تراکتور می آیم"، کلیک کنید.