سرلشکر باقری: روابط پایدار دو کشور ایران و عمان ادامه خواهد یافت

در گفت وگوی تلفنی؛

سرلشکر باقری: روابط پایدار دو کشور ایران و عمان ادامه خواهد یافت

وزیر دربار سلطنت عمان در گفت وگوی تلفنی با رییس ستاد کل نیرو های مسلح کشورمان مراتب تسلیت و همدردی خود و نیرو های مسلح سلطنت عمان به مناسبت شهادت آیت الله رییسی و دیگر همراهان را ابراز کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ووکس، ارتشبد نعمانی، وزیر دربار سلطنت عمان در گفت وگوی تلفنی با سرلشکر باقری تسلیت عمیق خود، دولت و نیرو های مسلح کشور عمان را به ملت و نیرو های مسلح ایران به مناسبت شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان ابراز کرد.

در این گفت وگو دوطرف با تمجید از سطح روابط پایدار و عمیق دو کشور بر ضرورت حفظ روابط پایدار تاکید کردند.

رییس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران ضمن تشکر از ابراز همدردی و تسلیت ارتشبد نعمانی افزود: عمان همواره برای ایران کشوری مهم و راهبردی است و دو ملت ایران و عمان همواره در سختی ها در کنار هم بوده اند.

سرلشکر باقری همچنین بر اهتمام عزم و اراده نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیگیری و تقویت مناسبات دو کشور تاکید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرلشکر باقری: روابط پایدار دو کشور ایران و عمان ادامه خواهد یافت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرلشکر باقری: روابط پایدار دو کشور ایران و عمان ادامه خواهد یافت"، کلیک کنید.