صدور ۷۰۱۰ کارت حضور برای نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رای تهران – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

صدور ۷۰۱۰ کارت حضور برای نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رای تهران - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ووکس، احمد قیومی عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد فرمانداری تهران در اجرای انتخابات ریاست جمهوری در مرحله نخست اظهار کرد: با توجه به برگزاری چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، فرمانداری تهران از زمان برگزاری مرحله نخست انتخابات ریاست جمهوری نسبت به صدور ۲۹ مورد مجوز برگزاری گردهمایی انتخاباتی اقدام کرده که از این تعداد هشت مورد مربوط به مسعود پزشکیان، ۱۶ مورد مربوط به محمد باقر قالیباف، سه مورد مربوط به زاکانی و قاضی زاده هاشمی، پورمحمدی و جلیلی نیز هرکدام یک مورد بوده است.

معاون استاندار تهران در ادامه افزود: در زمان انتخابات مرحله دوم ریاست جمهوری نیز ستاد انتخابات فرمانداری تهران ۷ مجوز گردهمایی تبلیغات انتخابات (۵ مورد به ستاد پزشکیان و دو مورد به ستاد جلیلی) را صادر کرده است.

فرماندار تهران با اشاره به صدور مجوز افراد معرفی شده از سوی ستادهای ۲ نامزد مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: با توجه به قانون حضور نماینده نامزدهای ریاست جمهوری در شعب اخذ رأی مصوب ۱۳۷۹/۵/۳ مجلس شورای اسلامی، هر یک از نامزدهای انتخابات می‌توانند در هر شعبه یک نفر را به عنوان نماینده کاندیدا معرفی نمایند، که در این خصوص ستاد انتخابات فرمانداری تهران، در مجموع برای هفت هزار و ده نفر کارت حضور در شعب را صادر کرده است.

وی در پایان گفت: در مرحله‌ی دوم انتخابات نیز به هر کدام از نامزدها ۵۰ سازه‌ی تبلیغاتی به قید قرعه اختصاص یافت که در زمان قانونی، تبلیغات خود را در سطح شهر تهران اکران کردند.

فرماندار ویژه تهران با اشاره به صدور مجوز برای نمایندگان معرفی شده از سوی ستادهای دو نامزد مرحله دوم ریاست جمهوری اظهار کرد: ستاد انتخابات فرمانداری تهران، برای ۳ هزار و ۵۵۲ نفر از نمایندگان ستاد مسعود پزشکیان و سه هزار و ۴۵۸ نفر از نمایندگان ستاد سعید جلیلی کارت حضور در شعب را صادر کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صدور ۷۰۱۰ کارت حضور برای نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رای تهران – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صدور ۷۰۱۰ کارت حضور برای نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رای تهران – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.