ظرفیت مراکز کانون پرورش فکری سمنان در فصل تابستان دو برابر شد

ظرفیت مراکز کانون پرورش فکری سمنان در فصل تابستان دو برابر شد

به گزارش خبرگزاری ووکس استان سمنان، مرتضی مزینانی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان صبح امروز در حاشیه نشست شورای فرهنگی کانون پرورش فکری استان، در گفت وگو با خبرنگاران، ضمن تبیین برنامه های این کانون برای پیشبرد اهداف تربیتی، آموزشی و غنی سازی اوقات فراغت جامعه هدف، گوشه ای از فعالیت ها و اقدامات شاخص در مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را در استان تشریح کرد.

وی از افزایش 2 برابری کارگاه ها و کلاس های مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان در فصل تابستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود ظرفیت پذیرش در مراکز کانون در فصل تابستان بیش از سقف تعیین شده تکمیل شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان یادآور شد: پیش بینی بیش از یک هزار کارگاه، کلاس و برنامه در فصل تابستان در مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان انجام شده و این ظرفیت روزانه در حال افزایش است.

مزینانی با اشاره به استقبال خانواده ها از برنامه های کانون پرورش فکری بیان کرد: تاکنون بالای 70 درصد ظرفیت های مراکز فرهنگی و هنری استان سمنان برای فصل تابستان تکمیل شده و با توجه به پیش رو بودن تعطیلات تابستانه، انتظار می رود ظرفیت این مراکز بیش از سقف تعیین شده تکمیل شود.

وی با بیان اینکه برنامه های کانون پرورش فکری امسال با شعار «تابستونتو بساز» در سراسر استان سمنان اجرایی می شود، از خانواده ها دعوت کرد تا در صورت تمایل به حضور فرزندانشان در برنامه ها و کارگاه های کانون، هر چه سریع تر ثبت نام آنها را نهایی کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان ادامه داد: برنامه های کانون پرورش فکری این استان از ابتدای تیرماه به طور رسمی در شهرستان های هشت گانه این استان آغاز می شود و مربیان و کارشناسان زبده، متخصص و حرفه ای این کانون در خدمت خانواده ها خواهند بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ظرفیت مراکز کانون پرورش فکری سمنان در فصل تابستان دو برابر شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ظرفیت مراکز کانون پرورش فکری سمنان در فصل تابستان دو برابر شد"، کلیک کنید.