فرآیندهای انتخابات طبق زمانبندی کشوری برگزار می شود

فرآیندهای انتخابات طبق زمانبندی کشوری برگزار می شود

ووکس/یزد فرماندار یزد گفت: تمامی فرآیندهای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری طبق تقویم و زمانبندی ستاد انتخابات کشور برگزار خواهد شد.

«سیدمحمدرضا مدرسی» در حاشیه برگزاری جلسه آموزشی وبیناری انتخابات، گفت: برگزاری انتخابات پرشور غیر از ماموریت یک تکلیف مهم برای مجموعه وزارت کشور و فرمانداری است.

وی افزود: فرمانداری مسیول برگزاری انتخابات است اما همه دستگاه ها و ادارات در اجرای آن وظیفه همکاری دارند.

فرماندار اضافه کرد: مقدمات انتخابات های گذشته در حدود پنج ماه انجام گرفت که در انتخابات پیش رو فرآیند به صورت فشرده و در ظرف مدت کمتر از یک ماه انجام می شود و این موضوع حساسیت کار فرمانداری را دوچندان می کند.

این مسیول در ادامه تاکید کرد: انتخابات مهم ترین رویداد سیاسی کشور است و تمامی مدیران دستگاه های اجرایی، خدماتی، عمومی و خصوصی موظف هستند در برگزاری هرچه بهتر این رویداد مهم سیاسی نهایت همکاری، تعامل و هماهنگی را با مجموعه فرمانداری داشته باشند.

به گزارش ووکس و به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد، پیش از این فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان یزد با صدور احکامی، رییس، دبیر و اعضای ستاد انتخابات شهرستان یزد را به شرح ذیل منصوب کرده بود؛

ابوالفضل اکبری به عنوان رییس ستاد انتخابات شهرستان یزد
سید احمد میرزاخلیلی به عنوان دبیر ستاد انتخابات شهرستان یزد
سعید برزگری به عنوان رییس کمیته آموزش ستاد انتخابات شهرستان یزد
هادی حدادیان به عنوان رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان یزد
زلیخا زارع بیدکی به عنوان رییس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد
عباس حکایتی به عنوان رییس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد انتخابات شهرستان یزد
ابوالفضل قانع به عنوان رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان یزد
و آقایان محسن دهقان، سعید زعیم و سعید امامیان به عنوان عضو ستاد انتخابات.

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرآیندهای انتخابات طبق زمانبندی کشوری برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرآیندهای انتخابات طبق زمانبندی کشوری برگزار می شود"، کلیک کنید.