فرهاد مجیدی به فوتبال ایران برمی گردد؟

فرهاد مجیدی به فوتبال ایران برمی گردد؟

آفتاب نیوز :

پس از جدایی فرهاد مجیدی از تیم فوتبال اتحاد کلباء، شایعات زیادی پیرامون آینده سرمربی سابق استقلال شکل گرفت. در ابتدا اخباری مبنی بر حضور احتمالی او در تیم المپیک امارات منتشر شد که منشا این خبر نیز، انتشار یک استوری از سوی مجیدی بود که لباسی با لوگو فدراسیون امارات را بر تن داشت.

در ادامه مشخص شد که این تصویر مربوط به یک دوره مربیگری بوده و ارتباطی با حضور مجیدی در تیم المپیک امارات ندارد. سپس اخباری درخصوص حضور احتمالی فرهاد در یکی از تیم های اماراتی منتشر گردید و حتی مدیربرنامه های وی اعلام کرد که ممکن است مجیدی به زودی هدایت تیمی را در امارات برعهده بگیرد.

طی روز های اخیر و پس از جدایی پاکو خمس از تراکتور، برخی شایعات در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه فرهاد مجیدی یکی از گزینه های هدایت تیم تبریزی است. حتی هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل تراکتور در گفتگویی که شب گذشته با برنامه شب های فوتبالی داشت، در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر اینکه مجیدی یکی از گزینه های جانشینی خمس بوده، این موضوع را تکذیب نکرد.

اما حالا پیگیری ها نشان می دهد که مجیدی به تمامی پیشنهاداتی که از تیم های لیگ برتر به دستش رسیده، پاسخ منفی داده است. مدیر برنامه های سرمربی سابق اتحاد کلباء می گوید که فرهاد در مقطع فعلی هیچ تمایلی برای بازگشت به لیگ برتر ایران ندارد و شایعات منتشره در این خصوص بی اساس است.

در نتیجه به نظر می رسد که باید شاهد ادامه دوران مربیگری مجیدی در خارج از کشور باشیم. ممکن است که سرمربی پیشین استقلال برای فصل بعد منتظر پیشنهاداتی از لیگ امارات باشد تا این بار شانس خود را در تیم جدیدی امتحان کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرهاد مجیدی به فوتبال ایران برمی گردد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرهاد مجیدی به فوتبال ایران برمی گردد؟"، کلیک کنید.