ماجراهای تازه وریا غفوری؛ از مصاحبه علیه نکونام تا حمایت مجیدی

ماجراهای تازه وریا غفوری؛ از مصاحبه علیه نکونام تا حمایت مجیدی

به گزارش خبرگزاری ووکس؛ پس از این که لیگ بیست وسوم به پایان رسید و وریا غفوری بازیکن اسبق استقلال که با این تیم تحت عنوان کاپیتان توانسته بود عنوان قهرمانی رقابت های لیگ بیست و یکم را به دست آورد، موضع بسیار تندی علیه جواد نکونام گرفت و مدعی شد از نظر او ین مربی شایستگی هدایت آبی پوشان در فصل آینده را ندارد و کادر مدیریتی باشگاه استقلال باید یک سرمربی جدید انتخاب کند.

به نقل از خبرورزشی غفوری صبح جمعه هم حرف های دیگری در مورد استقلال بر زبان آورد تا کاملاً نشان بدهد که روابطش با جواد نکونام سردتر از حد تصور است. اما این ماجرا از کجا سرچشمه گرفته است؟

ماجراهای فولاد

پس از اینکه وریا غفوری در تابستان سال 1401 متوجه شد شرایط برای ادامه حضورش در استقلال فراهم نیست، سر از فولاد درآورد و جواد نکونام او را به جمع قرمزپوشان خوزستانی برد اما حضورش در این تیم خیلی کوتاه تر از حد تصور بود و در نهایت او از فولاد جدا شد. غفوری بعد از اینکه جواد نکونام به سرمربیگری استقلال رسید هم ترجیح داد هیچ حرفی در مورد او نزند و همین مسیله نشان دهنده آن بود که در خلال دوران حضور همزمان این دو نفر در فولاد خوزستان اتفاقات خاصی رخ داده بود.

پیگیری های ما نشان داد جواد نکونام و دستیارانش طی روزهایی که وریا غفوری برای فولاد بازی می کرد از نظر فنی رضایت چندانی از این ملی پوش اسبق نداشتند و معتقد بودند او تمرکز لازم برای فوتبال بازی کردن را ندارد. این دلیل اولی بود که شرایط جهت ماندن غفوری در اهواز را کوتاه کرد و البته شایعاتی هم مطرح شده مبنی بر اینکه طی چند ماه اقامت وریا غفوری در فولاد، میان او و برخی بازیکنان این تیم رابطه بسیار سردی حاکم شده بود و حتی در یک مورد کار به بحث های جدی و… داخل زمین تمرین هم کشیده شد. مجموع این مسیله کار را به جایی رساند که غفوری و نکونام ترجیح دادند دیگر با هم کار نکنند و نام وریا را از لیست بازیکنان فولاد در آن مقطع توسط نکونام خارج شد. البته این نکته را هم نباید فراموش کنیم که وریا طی مصاحبه روز جمعه خود مدعی شد حرف هایی که در مورد استقلال و وضعیت فنی این تیم بر زبان آورد، کاملاً بر اساس منافع تیمی بود و اگر می خواست حرف شخصی بزند، شکل دیگری صحبت می کرد. مسایلی که اگر باز شود بدون هیچ شک و تردیدی جواد نکونام نیز لب به سخن می گشاید و طرفین با صراحت مقابل همدیگر می ایستند اما بنابر دلایلی الان هیچکدام دلشان نمی خواهد چنین اتفاقی رخ بدهد.

دستیاری مجیدی؟

پس از اینکه وریا غفوری مصاحبه ای سراسر حمایتی از فرهاد مجیدی داشت و او را مورد تمجید قرار داد، این شایعه هم مطرح شد که اگر مجیدی دوباره به استقلال برگردد، غفوری این شانس را خواهد داشت که تحت عنوان دستیار کنارش قرار بگیرد. البته نکته اینجاست که باید ببینیم شرایط کار برای کاپیتان اسبق استقلال فراهم شده و مجوز لازم جهت انجام چنین اتفاقی صادر می شود یا اینکه؟!

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماجراهای تازه وریا غفوری؛ از مصاحبه علیه نکونام تا حمایت مجیدی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماجراهای تازه وریا غفوری؛ از مصاحبه علیه نکونام تا حمایت مجیدی"، کلیک کنید.