متوسط بلاتکلیفی خودرو ها و موتور سیکلت های رسوبی 5 سال است

رییس پلیس راهور فراجا در گفت وگو با ووکس خبر داد؛

متوسط بلاتکلیفی خودرو ها و موتور سیکلت های رسوبی 5 سال است

رییس پلیس راهور فراجا گفت: طولانی ترین مدت زمانی که وضعیت خودرو ها و موتور سیکلت های رسوبی بلاتکلیف و در پارکینگ های مربوطه باقی مانده اند به طور متوسط 5 سال است و ما در تلاش هستیم تا در رفع این بلاتکلیفی تسریع کنیم.

سردار سید تیمور حسینی فرمانده پلیس راهور فراجا، در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ووکس، اظهار کرد: بحث تعیین تکلیف خودرو ها و موتور سیکلت های رسوبی در حال حاضر به مدت 2 سال است که به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: مشخص شدن وضعیت بخشی از خودرو ها و موتورسیکلت های رسوبی نیازمندی به وجود آمدن یک سری هماهنگی های قضایی است که در حال پیگیری تعیین تکلیف این وسایل نقلیه هستیم و امیدواریم که به زودی سرنوشت خودرو ها و موتور سیکلت های رسوبی مدنظر مشخص شود.

رییس پلیس راهور فراجا همچنین خاطرنشان کرد: طولانی ترین مدت زمانی که وضعیت خودرو ها و موتور سیکلت های رسوبی بلاتکلیف و در پارکینگ های مربوطه باقی مانده اند به طور متوسط 5 سال است و ما در تلاش هستیم تا در رفع این بلاتکلیفی تسریع کنیم.

سردار حسینی اضافه کرد: به شرط ایجاد هماهنگی های قضایی پلیس راهور هم آمادگی تعیین تکلیف خودرو ها و موتور سیکلت های رسوبی را دارا بوده و همانطور که گفته شد، این قبیل موارد به طور ویژه در دستور کار ما قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: عمده دلایلی که برخی از خودرو ها و موتور سیکلت ها در پارکینگ های پلیس نگهداری شده و به عنوان رسوبی از آنها یاد می شود، به داشتن پرونده قضایی باز و به دلیل وقوع تصادفات جرحی و فوتی توسط مالک این وسایل نقلیه مربوط است.

به گفته فرمانده انتظامی پلیس راهور فراجا، هم اکنون هزاران دستگاه خودرو و همچنین موتورسیکلت در پارکینگ های ویژه این وسایل نقلیه وجود دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "متوسط بلاتکلیفی خودرو ها و موتور سیکلت های رسوبی 5 سال است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "متوسط بلاتکلیفی خودرو ها و موتور سیکلت های رسوبی 5 سال است"، کلیک کنید.