مخالفت مجدد انگلیس، آمریکا و فرانسه با عملیات گسترده رژیم صهیویستی در رفح

مخالفت مجدد انگلیس، آمریکا و فرانسه با عملیات گسترده رژیم صهیویستی در رفح

نمایندگان آمریکا و انگلیس و فرانسه در سخنرانی امروز خود در نشست شورای امنیت بر مخالفت خود با انجام حملات گسترده رژیم صهیونیستی در رفح که غیرنظامیان را در معرض خطر قرار دهد، تاکید کردند.

به گزارش ووکس، معاون نماینده آمریکا در شورای امنیت در نشست امروز شورای امنیت درباره رفح تصریح کرد: «اسراییل باید عملیات خود را به راهبردی مرتبط کند که شکست حماس و آزادی گروگان ها را تضمین کند.»

معاون نماینده آمریکا در شورای امنیت افزود: «وارد کردن آسیب جدی به غیرنظامیان در نتیجه حملات، اهداف اسراییل در غزه را تضعیف می کند.»

وی ادامه داد: «اسراییل باید از انجام عملیات نظامی در رفح که ممکن است غیرنظامیان را در معرض خطر قرار دهد، اجتناب کند.»

معاون نماینده آمریکا در شورای امنیت ادامه داد: «ما همچنان نگران وضعیت کرانه باختری هستیم.»

نماینده فرانسه در شورای امنیت هم گفت: «اسراییل باید فورا گذرگاه رفح را برای رسیدن کمک ها باز کند. حملات شهرک نشینان به کاروان های کمک رسانی به نوار غزه را محکوم می کنیم.»

وی افزود: «ما مخالفت خود را با عملیات اسراییل در رفح تکرار می کنیم و باید بدون تاخیر پایان یابد.»

نماینده فرانسوی خاطرنشان کرد: «اسراییل باید بر اساس دستور دیوان بین المللی دادگستری، حمله نظامی و هرگونه اقدام دیگر در رفح را متوقف کند.»

معاون نماینده روسیه در شورای امنیت هم گفت: «کشتار و زخمی شدن غیرنظامیان پس از صدور حکم دیوان بین المللی دادگستری همچنان ادامه دارد. عملیات نظامی اسراییل علیه فلسطینی ها باید متوقف شود.»

معاون نماینده روسیه ادامه داد: «ما حمله به اردوگاه آوارگان در رفح را محکوم می کنیم و اسراییل باید به جنایات جنگی علیه فلسطینیان پایان دهد.»

وی اضافه کرد: «اسراییل با وجود ناتوانی آشکار و فزاینده اش در دستیابی به اهداف اعلام شده، قصد دارد به عملیات خود در غزه ادامه دهد.»

معاون نماینده روسیه خاطرنشان کرد: «اتهامات اسراییل مبنی بر نقض حقوق بشر رد شده است، در حالی که تخلفات اسراییل علیه اسرای فلسطینی تایید شده است.»

نماینده چین در شورای امنیت گفت: «ادامه جنگ در غزه فاجعه انسانی را عمیق تر می کند و منطقه را در آشوب فرو می برد.»

معاون نماینده انگلیس نیز گفت: «ما از عملیات نظامی بزرگ در رفح بدون برنامه قابل قبول برای حفاظت از صدها هزار غیرنظامی حمایت نمی کنیم.»

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مخالفت مجدد انگلیس، آمریکا و فرانسه با عملیات گسترده رژیم صهیویستی در رفح" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مخالفت مجدد انگلیس، آمریکا و فرانسه با عملیات گسترده رژیم صهیویستی در رفح"، کلیک کنید.