مسوولان در تحقق شعار سال بیشتر تلاش کنند – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

مسوولان در تحقق شعار سال بیشتر تلاش کنند - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ووکس، حجت الاسلام سید علی انصاری در خطبه های این هفته نماز جمعه مرودشت هنجارشکنی های موجود در جامعه را نتیجه برخی غفلت ها و کوتاهی ها دانست و خواستار نهادینه شدن مسیله حجاب و عفاف در سطح جامعه و کار فرهنگی در سطح جوانان و نوجوانان به ویژه در مدارس و دانشگاه ها شد.

امام جمعه موقت مرودشت با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه گفت: برخی خواهان پاسخ ایران از داخل کشور به این تجاوز آشکار هستند اما باید مراقب باشیم رژیمی غاصب که در مرداب غزه گیر افتاده برای فرار از این مهلکه دست به هر کاری می زند.

حجت الاسلام انصاری گفت: رهبر معظم انقلاب روز عید سعید فطر بر موضوع خباثت رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کردند و ما نیز در برابر این رژیم باید گوش به فرمان ولی امر باشیم و از تحلیل های شخصی و احساسی بپرهیزیم و در نهایت جبهه مقاومت بهترین تصمیمات را خواهد گرفت.

خطیب جمعه موقت مرودشت با بیان اینکه افکار عمومی جهان اکنون با مردم غزه همدرد هستند و هرگونه جنگی باعث انحراف افکار عمومی از جنایات اسراییل در غزه و و فرصتی برای مظلوم نمایی غده سرطانی اسراییل خواهد شد؛ شهادت فرزندان و نوه های رهبر حماس را دال بر حقانیت محور مقاومت دانست و گفت: این واقعه نشان داد سران حماس و مقاومت و خانواده آنان با مردم عادی هیچ فرقی ندارند.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم وحدت و پرهیز از دوقطبی های کاذب گفت: برخی اخبار کذب سبب تشویش اذهان عمومی، تفرقه و دوگانگی در بین مردم می شود و لازم است وحدت مردم حفظ شود.

خطیب جمعه موقت مرودشت در پایان از مسوولان خواست برای تحقق شعار انتخابی سال مد نظر رهبر انقلاب توجه ویژه کرده و برای رفع مشکلات اقتصادی مردم تلاش و چاره اندیشی بیشتری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسوولان در تحقق شعار سال بیشتر تلاش کنند – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسوولان در تحقق شعار سال بیشتر تلاش کنند – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.